Šis savaitgalis, iš pirmo žvilgsnio, turėjo būti eilinis ir pavasariškas, tačiau „pasižymėjo“ išskirtine gausa smurto šeimoje atvejų. Policijos pareigūnai vos spėjo suktis tramdydami girtus ir įsiutusius vyrus.

Prieš smurtą šeimoje pasisakė ir žinomos Lietuvos moterys.

Prieš smurtą šeimoje pasisakė ir žinomos Lietuvos moterys.

Nevengta santykių aiškintis ir viešai. Sekmadienį gautas trisdešimtmetės kėdainietės pareiškimas, kad apie 17.30 val. prie Chemikų gatvėje įsikūrusio prekybos centro „MAXIMA“ ją sumušė buvęs draugas. Dėl smūgių į veidą moteriai lūžo nosis. Įsiutęs vyriškis apgadino jos mamai priklausantį automobilį OPEL Meriva. Vyras pabėgo, jis ieškomas.

Gegužės 16-ąją, apie 12 val. viena Gudžiūnų sen. gyventojau sulaukė grasinimo nužudyti. 44 metų moterį buitinio konflikto metu puolė jos sutuoktinis (nustatytas 1,17 promilių girtumas) – griebė už kaklo, pradėjo smaugti, o dešinėje rankoje laikytu peiliu užsimojo ir grasino papjauti. Vyras uždarytas į areštinę.

Gegužės 15-ąją, apie 16 val., savo namuose girtas 39 metų vyriškis trenkė savo dešimtmečiui sūnui į veidą, o sugyventinei spyrė į nugarą. Po šių savo „žygdarbių“, įtariamasis išsigando ir pabėgo, jo ieško policija.

Gegužės 16-ąją, šeštadienį, apie 21.00 val. Kėdainių m., J. Basanavičiaus g. savo namuose buitinio konflikto metu neblaivus (nustatytas 3,42 promilių girtumas) 51 metų vyriškis, savo 40 metų sugyventinę (ši irgi buvo neblaivi, nustatytas 2,29 promilių girtumas), spardė kojomis ir trankė rankomis. Vyras uždarytas į areštinę.

Tą pačią dieną ir toje pačioje gatvėje vyko dar vienos išgertuvės. Neblaivus (nustatytas 2,93 promilių girtumas) keturiasdešimtmetis vyriškis savo metais jaunesnei sugyventinei (nustatytas net 4.17 promilių girtumas) suspardė galvą. Vyriškis taip pat uždarytas į areštinę. Stipriai nusigėrusių piliečių konfliktas įvyko 11 val. ryto.

Sekmadienio naktį buvo sumušta 35 metų moteris. Incidentas įvyko Kėdainiuose, Gegučių gatvės name. „Pasidarbavo“ metais vyresnis moters sutuoktinis, šis uždarytas į areštinę.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.