Didžiausioje Kėdainių rajono bendrovėje „Lifosa“ jau ne pirmus metus vykstančios Šeimos dienos yra ypatingai laukiamos ir sutraukiančios nemažą būrį čia besidarbuojančių darbuotojų atžalų. Įvairaus amžiaus vaikai ir jaunuoliai visą dieną pramogavo įmonėje, darė eksperimentus bei, galiausiai, čia pat surepetavę, sušoko bendrą šokį.

Šiais metais „Lifosos“ darbuotojų vaikai turėjo galimybę stebėti įvairius eksperimentus su įvairiomis medžiagomis bei patys prie jų prisiliesti.

Kas yra „Lifosos“ gamykla ir ką joje daro jaunųjų kėdainiečių artimieji, žino dauguma mažųjų. Tačiau, kaip joje yra dirbama, sunkiai įsivaizduojama nepamačius gamybinių procesų. Norime išsklaidyti nežinią. O kartu leisti darbuotojams patiems parodyti, ką ir kaip jie dirba. „Lifosa“ yra socialiai atsakinga įmonė, joje stengiamasi sudaryti kuo geresnes sąlygas darbuotojams. Puikiai suprantame, kad žmogus, neatsinešdamas problemų iš namų, geriau gali atsiduoti darbui. Tad stengiamės savo didžiuliam kolektyvui sudaryti kuo palankesnes, saugesnes ir komfortiškesnes darbo sąlygas“, – teigė bendrovės viešųjų ryšių specialistė Indrė Mažeikienė.

Suskaičiuota, kad iš viso Šeimos dienos metu „Lifosoje“ apsilankė 102 vaikai. „Buvome parengę daug įvairių veiklų: tradiciškai, vaikai aplankė fosfogipso sąvartą, o po to dalyvavo moderniame, teatralizuotame moksliniame šou. Jo metu vaikai eksperimentavo, stebėjo, kaip šou vedėjos maišo įvairias medžiagas, darė kitus eksperimentus. Manau, vis jie yra pakankamai nekalti, tad dalį jų vaikai galės pakartoti ir namuose. Na, vėliau visi sušokome bendrą šokį, po kurio vaikai išsiskirstė po savo tėvelių darbovietes ir iš arti pamatė, ką dirba jų tėvai“, – sakė I. Mažeikienė.

Mažieji bendrovės lankytojai turėjo galimybę ne tik išsamiai susipažinti su jų tėvelių darbo bendrovėje specifika, bet ir nuvykti į didžiuosius fosfogipso kalnus.

Su kai kuriais mažamečiais vaikais šeimos dienoje dalyvavo ir jų tėveliai, kurie teigė su malonumu savo mažuosius lydėję ne tik po įmonės teritoriją, bet ir supažindino su savo darbo vieta, smulkiai papasakojo, ką veikia kiekvieną dieną.

„Tai yra ilgametė gamyklos tradicija, mes puoselėjame ir palaikome šeimos tradicijas, norime, kad darbuotojai atsivestų savo vaikus, supažindintų su savo kolegomis. Vaikai susipažįsta su tėvelių darbo vieta, manau, po to juos lengviau ir į darbą išleidžia (nusišypso). Net neabejoju, kad šios tradicijos ir toliau laikysimės“, – teigė I. Mažeikienė.

Tik mokyklinio amžiaus vaikai pagal amžių buvo suskirstyti į dvi grupes. Bene vienas įdomiausių objektų, tradiciškai, vaikams išlieka baltieji kalnai – fosfogipso sąvarta.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.