Praėjusią savaitę Kėdainių rajono savivaldybės kontroliuojamoje bendrovėje „Kėdainių butai“ darbą pradėjo naujas vadovas. Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį į šias pareigas paskirtas Kęstutis Vaitkevičius, prieš tai iki 2018 metų pabaigos vadovavęs kitai savivaldybės įmonei „Kėdainių vandenys“.


Bendrovėje „Kėdainių vandenys“ K. Vaitkevičiaus net 18 metų trukusi karjera nutrūko po to, kai 2018 metų rudenį paaiškėjo, jog iš bendrovės valymo įrenginių į Nevėžio upę liejasi netinkamai išvalytos nuotekos. Ir nors tuometis „Kėdainių vandenų“ vadovas apie blogai veikiančius valymo įrenginius žinojo anksčiau, rajono vadovus apie tai informavo tik po kurio laiko, kai situacija tapo sunkiai valdoma.

Tuomet Kėdainių rajono savivaldybė paskelbė savivaldybės lygio ekstremalią situaciją, nors kaip paaiškėjo vėliau, grėsmingi pranešimai apie problemą pasirodė dar 2018-ųjų rugpjūčio mėnesį.

Dėl Kėdainiuose susidariusios situacijos ir dėl to, kad laiku nebuvo informuoti savivaldybės vadovai Seime vykusiame pasitarime K. Vaitkevičiui priekaištavo ir tuometis Aplinkos ministras Kęstutis Navickas. Po kritikos lavinos K. Vaitkevičius pasiprašė atleidžiamas iš užimamų pareigų.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Lina

    Nu paukštelis, be nuomonės savo visai, prie visų valdžių, tokiems ,,pliuškiams,, ne vieta, tegu eina šieną ravėti.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.