Šiandien įvyko antrasis naujai išrinktos Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame buvo apsvarstyti 6 klausimai – patvirtinti tarybos komitetai ir jų pirmininkai bei pavaduotojai. Pasikeitė vienas tarybos narys.

Šiame tarybos posėdyje prisiekė liberalas Arvydas Kleiva, į tarybą pagal sąrašą patekęs vietoje į vicemeres pareigas išėjusios Virginijos Baltraitienės.

Kėdainių r. savivaldybės tarybos narys A. Kleiva. („Kėdainių mugės” archyvo nuotr.)

Svarbiausio savivaldybės tarybos komiteto – Ekonomikos ir biudžeto – pirmininku išrinktas verslininkas, UAB „Daumantai LT” direktorius Saulius Grinkevičius. Šiame komitete dirbs tarybos nariai Dangiras Kačinskas, Arūnas Kacevičius, Daiva Makutienė, Skaidrė Olberkaitė, Kęstas Šlama ir Saulius Grinkevičius.

Savivaldybės tarybos Ekonomikos ir biudžeto komiteto pirmininkas S. Grinkevičius. („K. m.” archyvo nuotr. / foptografas Rolanas Valionis)

Verslo ir ūkio komiteto pirmininke išrinkta tarybos narė Sandra Barzdienė, VšĮ Inovacijų agentūros Regioninės transformacijos projektų vadovė. Komitete dirbs tarybos nariai Vytautas Grigas, Sandra Barzdienė, Adelė Štelmokienė ir Rimantas Diliūnas – komiteto pirmininkės pavaduotojas.

S. Barzdienė. („K. m.” archyvo nuotr. / fotografas R. Valionis)

Verslo ir ūkio komiteto pirmininkė S. Barzdienė sako: „Džiaugiuosi. Dirbsime atsinaujinusios sudėties komitete, tikiuosi sutarimo, bendrų idėjų įgyvendinimo – ne tik eilinių darbotvarkės klausimų svarstymo. Komitetas specializuosis verslo aplinkos Kėdainių rajone gerinimo klausimais.”

Sveikatos ir socialinės apsaugos komitete pirmininku paskirtas ūkininkas Jonas Talmantas, pavaduotoju – Arvydas Kleiva, gydytojas, VšĮ Kėdainių ligoninės Chirurginio skyriaus vedėjas. Komitete dirbs Indrė Fiodorova, Indrė Saldytė-Eigirdė, Alfredas Hofmanas, Jonas Talmantas, Alma Jociuvienė ir Arvydas Kleiva.

„Sveikata ir socialinė apsauga, pačios jautriausios sritys, liečiančios kiekvieną mūsų rajono gyventoją. Mano praktinė patirtis sveikatos apsaugos sistemoje ir išsilavinimas sveikatos politikos formavimo srityje pasitarnaus dabartiniame reformų kontekste, – sako savivaldybės tarybos naujokas, komiteto pirmininko pavaduotojas A. Kleiva. – Svarbiausias akcentas – jog kiekvienas Kėdainių rajono gyventojas gautų savalaikę, saugią ir mokslu pagrįstą sveikatos apsaugą. Kad žmogaus finansiniai pajėgumai netrukdytų gauti tinkamą gydymą ir socialinę priežiūrą bei socialiai pažeidžiamiems gyventojams būtų suteiktos visos galimybės gauti ir specializuotą medicininę pagalbą.

Tam reikalingas bendras sutarimas ne tik išlaikyti visas teikiamas medicinines paslaugas Kėdainių miesto ir rajono gyventojams, bet ir užtikrinti jų prieinamumą didžiuosiuose centruose.

Mūsų komitete du nariai tiesiogiai susiję su sveikatos apsauga. Tačiau, kaip ir minėjau sveikata ir socialinė apsauga liečia mus visus. Todėl tikiuosi konstruktyvaus ir produktyvaus darbo Kėdainiams.”

Kaimo reikalų ir aplinkosaugos komitete dirbs tarybos nariai Vygantas Vanagas, Virmantas Pikelis ir Erlenda Turskienė. Šio komiteto pirmininke paskirta ūkininkė Erlenda Turskienė, o pavaduotoju – Virmantas Pikelis, UAB „Daumantai LT“ Tiekimo ir logistikos padalinio vadovas.

Kėdainių rajono savivaldybės tarybos Švietimo ir kultūros komitete dirbs Arnas Argustas, Paulius Aukštikalnis, Julius Lukoševičius, Jūratė Judickienė, Dalius Serafinas, Lina Šlamienė. Šio komiteto pirmininku paskirtas buvęs ilgametis Kėdainių rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius, pavaduotoju – VU profesorius Dalius Serafinas.

Kitas – trečias, ir jau „darbinis” – prieš tai klausimus apsvarsčius komitetuose – Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdis įvyks gegužės 26 d.

Panašios naujienos