Jau rytoj į posėdį susirinksiančiai Kėdainių rajono savivaldybės tarybai meras Valentinas Tamulis teiks tvirtinti naujojo administracijos direktoriaus kandidatūrą. Kaip buvo anksčiau skelbta, į šias pareigas numatoma deleguoti judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ vadovą, šio darinio ideologe vadinamos Nijolės Naujokienės bendražygį, koncerno „Vikonda“ įmonės auditorių Arūną Kacevičių.

Patvirtinti A. Kacevičiaus naujuoju savivaldybės administracijos direktoriumi pirmajame šios kadencijos savivaldybės tarybos posėdyje nepavyko. Savotiška kliūtimi tapo šalies specialiųjų tarnybų reikalavimas, jog į šias pareigas naujai skiriami asmenys turėtų leidimą dirbti su valstybės paslaptimis.

Šis reikalavimas keliamas, nes savivaldybėse esama tam tikrų, valstybės paslaptį sudarančių, dokumentų bei duomenų, už kuriuos formaliai yra atsakingas administracijos vadovas. Šie slapti dokumentai – mobilizacijos planai, valstybės tarnautojų rezervo sąrašas bei veiksmų aprašas, pagal kurį privalu veikti karo ar kitos nepaprastos situacijos atveju.

Tai, kad A. Kacevičius „įveikė“ žvalgybos filtrą ir gavo leidimą dirbti su valstybės paslaptimis, ketvirtadienį patvirtinto rajono meras V. Tamulis.
Pasak mero, dėl to nebelieka kliūčių tarybai teikti A. Kacevičiaus kandidatūrą į savivaldybės administracijos direktoriaus postą.

Kėdainietis A. Kacevičius – vienas pagrindinių judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narių, artimas jo ideologe vadinamos N. Naujokienės bendražygis.

A. Kacevičius jau yra dirbęs rajono savivaldybės administracijos direktoriumi. Į šias pareigas buvo paskirtas, kai po korupcijos skandalo šio posto neteko Romualdas Gailiūnas. A. Kacevičius taip pat darbavosi Valstybinės mokesčių inspekcijos Kėdainių padalinyje.

Pastaruoju metu A. Kacevičius dirbo koncernui „Vikonda“ buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės auditoriumi. N. Naujokienė taip pat dirba šiame koncerne, eina projektų vadovės pareigas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.