Pokyčių metas rajono savivaldybės administracijoje baigiamas – į pabaigą eina naujosios rajono vadovų komandos formavimas. 

Ovidijus Kačiulis, į savivaldybės administratoriaus postą grįžęs po penkerių metų, pirmiausia iš naujo įvertino situaciją ir lankė seniūnijas.

Ovidijus Kačiulis, į savivaldybės administratoriaus postą grįžęs po penkerių metų, pirmiausia iš naujo įvertino situaciją ir lankė seniūnijas.

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, etatų skaičius administracijoje nedidinamas, nors kai kas bando tikrovę matyti kitokią: „Mūsų administracijoje, mero pareigas perėmus kraštiečių pasitikėjimą tiesioginiuose rinkimuose pelniusiam Sauliui Grinkevičiui, atsirado šiokių tokių pokyčių. Meras turės visuomeniniais pagrindais dirbančią vicemerę Olgą Urbonienę, o administracijos direktoriui talkins ne vienas, bet du pavaduotojai.“

Išlaidų bus mažiau
Finansininkai jau suskaičiavo, kad po įvykusių pasikeitimų rajono biudžete bus sutaupyta per 15 tūkstančių eurų. „Ankstesnės kadencijos mero, vicemero, direktoriaus ir jo pavaduotojo metiniams atlyginimams tekdavo 131 648 eurai, o dabar mero, direktoriaus ir dviejų pavaduotojų metų atlyginimams užteks 116 441 euro. Vadinasi, sutaupome 15 207 eurus“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius.

Pasikeitė patarėjų komanda
Pasikeitus rajono vadovams buvusiems politinio pasitikėjimo administracijos darbuotojams teko atsisveikinti su darbo vietomis. Vietoj Aldonos Paškevičiūtės rajono Tarybos sekretorės darbą perėmė Neringa Petkevičienė. Mero padėjėja pradėjo dirbti Valė Vidikienė vietoj Ingridos Petrokienės. Mero patarėjomis tapo Aušra Malinauskienė ir Sandra Jaraitė.
Daugiau permainų administracijos struktūroje kol kas neplanuojama. „Visi skyriai su savo specialistais kaip dirbo, taip ir dirba. Nieko be reikalo neatleisime iš pareigų. Mums svarbiausia kompetencija ir pastangos viską atlikti teisingai bei sąžiningai. Galbūt gyvenimas kokių pokyčių ir atneš, tačiau susitvarkantiems su darbais nėra ko nerimauti“, – sakė O. Kačiulis.
Administracijos direktoriaus teigimu, šiuo metu Kėdainių rajono savivaldybės administracijoje yra užimti 133,5 etato. Keturios iš jų yra politinio pasitikėjimo pareigybės. Administracijos struktūroje yra laisvos penkios vietos. Jos bus užimtos, kai tik atsiras tam tinkantys specialistai.

Tarp pirmųjų darbų – grąžintas karštas vanduo
Į savivaldybės administracijos direktoriaus postą Ovidijus Kačiulis grįžo po penkerių metų pertraukos. „Darbas man yra gerai pažįstamas, tačiau reikia iš naujo įvertinti situaciją, aplankyti visas seniūnijas, įstaigas, sužinoti, kas kuo gyvena, kokių turi aktualijų ir kokias problemas gali padėti išspręsti savivaldybės administracija“, – sakė administracijos direktorius.
O. Kačiulis vienu pirmųjų rezultatyvių pokalbių vadina susitarimą su bendrovės „Panevėžio energija“ vadovais. „Miesto gyventojai buvo labai nepatenkinti, kai šilumos tiekėjai pranešė gegužės viduryje dvi savaites vykdysiantys tinklų profilaktinę patikrą ir tuo metu atjungsiantys karštą vandenį. Mums pavyko įtikinti šilumininkus greičiau užbaigti darbus ir skubiau įjungti karštą vandenį. Be to, mes paprašėme ateityje tokias profilaktikas vykdyti ne anksčiau kaip birželį, kai jau būna šiltesnis oras ir nepatogumai dėl laikinai išjungto karšto vandens būna mažesni“, – sakė O. Kačiulis.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

 1. Pagaliau

  Pagaliau pamatėm, kad dabartinė mūsų rajono valdžia dirba žmogui ne žodžiais, kaip buvo akcentuojama ankstesnės valdžios, o realiais darbais. Ačiū.

  Atsakyti
 2. violeta

  idomu butu suzinoti kada bus baigtos asfaltuoti gatves babenuose.padare pagrindus ir viskas.laukia kol per nauja reiks daryti,kam be reikalo svaistomi pinigai jei jau buvo paskirtos lesos?

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.