Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad iš vakar ištirtų 20-ies žmonių sąrašo, dalis jau gavo atsakymus. Nustatyta, kad keturi  asmenys yra užsikrėtę COVID-19 (koronaviruso infekcija). Visi šie asmenys turėjo kontaktų su pirmuoju susirgusiuoju Savivaldybės administracijos darbuotoju. Šiuo metu vykdoma visų naujų atvejų epidemiologinė analizė.

Visi Savivaldybės darbuotojai, kurių darbo sąlygos leidžia dirbti ne darbo vietoje, išleisti dirbti nuotoliniu būdu.

Savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius patvirtino, kad vienas iš teigiamų koronaviruso testų yra jo. „Jau vakar dirbau nuotoliniu būdu iš namų. Šiuo metu asmenys, turėję sąlytį su susirgusiaisiais, izoliuojasi, vykdome visus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nurodymus”, – sakė A. Kacevičius.

Susisiekti telefonu su rajono meru Valentinu Tamuliu nepavyko. Vicemeras Paulius Aukštikalnis telefonu informuoti apie savo testo rezultatus atsisakė.

Primename, kad šią savaitę susirgo dar du Kėdainių rajono savivaldybės darbuotojai.

Papildyta: Rajono vadovai – Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir vicemeras Paulius Aukštikalnis – savo „Facebook” paskyroje patvirtino apie gautus teigiamus COVID-19 testų rezultatus.

Kėdainių rajono savivaldybės, „Kėdainių mugės” inf.

Panašios naujienos