Po rezonansinio įvykio Kėdainių arenoje – viešo incidento tarp Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ sporto direktoriaus Jono Mačiulio ir Kėdainių sporto centro (KSC) krepšinio trenerio Gedimino Butkaus – viešumon iškilo Kėdainių arenoje įsikūrusių sporto organizacijų nesantaikos faktas. Ambicingiems sporto organizacijų atstovams tarpusavyje nesusitariant ar nesitariant, tarpininko vaidmens tenka imtis savivaldybei.

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai susitiko su Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ vadovu Vyteniu Gulbinu ir sporto direktoriumi Jonu Mačiuliu. Pieš tai rajono vadovams skaudulius išsakė Kėdainių sporto centro krepšinio treneriai.

Išklausę abi puses, rajono vadovai dar kartą susitiks su KK „Nevėžis“ ir KSC vadovais, tikėdamiesi rasti sąlyčio taškus, kad organizacijos pradėtų abipusiai naudingai bendradarbiauti.

„Kalbėjomės ir su Sporto centro atstovais. Jūsų nuomonės skiriasi. Turbūt J. Mačiulio ir G. Butkaus konflikte policija išsiaiškins, kuris buvo teisus, kuris – neteisus, – susitikime su „Nevėžiu“ kalbėjo vicemerė Virginija Baltraitienė, akcentavusi susirūpinimą dėl dviejų sporto organizacijų nebendradarbiavimo. – Sporto centras yra savivaldybės įstaiga. Savivaldybė finansiškai stipriai remia ir krepšinio klubą „Nevėžis“. Arenoje toje pačioje dirbate. Kaip dirbsite toliau? Turime išspręsti susidariusią problemą.“

„Matosi, kad situacija yra tokia, jog rajono vadovai turi įsikišti“, – sakė pokalbiuose su Sporto centro ir krepšinio klubo „Nevėžio“ atstovais dalyvavęs savivaldybės tarybos narys Virmantas Pikelis.

Pasak tarybos nario, emocijos atauš ir turės būti surastos priežastys, privedusios klubą ir sporto centrą iki dabartinės situacijos – kai abi pusės kaltina viena kitą, o ne bendradarbiauja.

Su KK „Nevėžis” atstovais (nuotraukoje – kairėje) susitiko Kėdainių r. savivaldybės vadovai (nuotraukoje – iš dešinės) tarybos narys Virmantas Pikelis, vicemerė Virginija Baltraitienė, tarybos narys Jonas Talmantas, meras Valentinas Tamulis (nuotraukoje centre).

Panašios naujienos