Po Velykinę savaitę, ketvirtadienį, Kėdainių specialiojoje mokykloje saviizoliacijoje buvo šeši asmenys. Dar penki kėdainiečiai saviizoliacijos laikėsi namuose.


Suėjus lygiai mėnesiui  nuo karantino pradžios, rajone vienuolika gyventojų sėkmingai tęsė 14 dienų saviizoliacijos procesą.

Pasak Kėdainių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro vadovės Danguolės Avižiuvienės,  gera žinia yra ta, kad nuo 2020 m. balandžio 7 d. Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu, visų sąlytį turėjusių asmenų, grįžusių ar atvykusių iš užsienio valstybių, laboratorinį ištyrimą dėl COVID 19 ligos (koronaviruso infekcijos) tarptautiniuose sienos kirtimo punktuose ar mobiliuose punktuose reikia atlikti ne vėliau nei per 24 valandas.

„Tai reiškia, kad visi atvykstantys į Lietuvą yra tiriami“, – pabrėžė D. Avižiuvienė.

Atvykstančiųjų į Lietuvą srautas yra sumažėjęs. Šiuo laikotarpiu daugiausia grįžta asmenų, praradusių darbus užsienio valstybėse.

Balandžio 16-osios duomenimis, Kėdainių rajone vis dar buvo vienas aktyvus nustatytas COVID-19 atvejis. Apie susirgusią kėdainietę buvo pranešta kovo 31 dieną.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.