Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) informuoja, kad 34 tūkst. Kauno apskrities gyventojų, praėjusiais metais vykdžiusių individualią veiklą, jau deklaravo pajamas: daugiau nei 25 tūkst. iš jų vykdė veiklą su pažyma ir apie 8 tūkst. – įsigijus verslo liudijimą. Šios pareigos dar neatlikusiems gyventojams liko mažiau nei 2 savaitės – pajamų deklaracijas pateikti reikia iki gegužės 2 d.

„Primename, kad pateikti pajamų deklaracijas turi visi savarankiškai veiklą vykdę gyventojai, netgi tais atvejais, kai pajamų negavo“, – teigia Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pridurdama, kad visi gyventojai, kurie turi pareigą deklaruoti pajamas, tai padaryti privalo laiku.

Gavę pajamų gyventojai deklaraciją užpildo pagal apskaitos žurnalą, tačiau, jei gyventojas naudojasi VMI nemokamu virtualiu buhalteriu i.APS, tai visi įrašai sukeliami automatiškai. Taip pat svarbu atidžiai nurodyti, koks apskaitos principas taikomas bei kurį išlaidų atskaitymo būdą pasirinko gyventojas.

Nepavyko pajamų deklaruoti savarankiškai?

Visa aktuali informacija apie pajamų deklaravimą – www.vmi.lt > Pajamų deklaravimas, o deklaracijos pildymo instrukcijos – VMI „Youtube“ kanale. Daugiau informacijos dėl mokesčių konsultacijų ir nuotolinių paslaugų rasite čia. Primename, jog atvykimui į VMI aptarnavimo padalinį būtina išankstinė registracija.

Šaltinis: VMI

„K. m.” archyvo nuotr.

Panašios naujienos