Pailsėti, pabūti kartu, pasportuoti bei padiskutuoti ne tik buitinėmis, bet ir politinėmis temomis Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus nariai šį saulėtą ir šiltą savaitgalį rinkosi prie Angirių tvenkinio esančioje sodyboje. 

Abi dienas sąskrydžio dalyvius džiugino ir geras oras, ir puiki nuotaika.

Abi dienas sąskrydžio dalyvius džiugino ir geras oras, ir puiki nuotaika.

Tradiciniame jau dešimtą kartą organizuotame sąskrydyje sulaukta apie šimtą stovyklautojų.
„Kaip ir kasmet susirinko Kėdainių skyriaus liberalai su savo šeimos nariais. Turėjome labai aktyvų pavasarį ir vasarą. Po visų politinių debatų, viražų žmonėms reikia trumpo poilsio ir apmąstymų ateities darbams. Būnant kartu, atsiranda bendrumo, vienos šeimos pojūtis. Juk partija – tai irgi šeima“, – sąskrydyje kalbėjo liberalas Ovidijus Kačiulis. Jis pridūrė, kad tokiuose susibūrimuose neapsieinama ir be politinių temų. „To partijos susitikimuose neišvengsi“, –pabrėžė jis.

Liberalas O. Kačiulis tikino, kad tokie partiečių susitikimai – puiki proga pailsėti bei pabendrauti.

Liberalas O. Kačiulis tikino, kad tokie partiečių susitikimai – puiki proga pailsėti bei pabendrauti.

O. Kačiulis pasidžiaugė, kad partija vis pasipildo naujais nariais, ypač aktyvus jaunimas.
Galimybe pabūti su kolegomis patenkintas buvo ir partietis Vaidotas Avižius. „Ką veikiame? Sportuojame, bendraujame, dar geriau vienas su kitu susipažįstame. Neabejotinai tokie partiečių susitikimai yra reikalingi. Juk galime atvirai padiskutuoti, išsakyti savo nuomonę. Ginčuose ir diskusijose gimsta pačios tikriausios tiesos“, –sakė V. Avižius.
Besibaigianti vasara ir artėjantis ruduo primena – pailsėjus teks vėl kibti į darbus. Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus nariai su užsidegimu pasiryžę dirbti Kėdainių rajono gyventojų labui.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.