Praėjusią savaitę Kėdainių Povilo Lukšio 5-osios šaulių kuopos gretas papildė dar šeši nariai. Tarp naujokų – Dainius Brazdžius ir penki jauni kraštiečiai, pareiškę norą susipažinti su šia organizacija ir tapti šaulių dalimi.

sauliai-062Šiuo metu Kėdainių Povilo Lukšio 5-oji šaulių kuopa jau skaičiuoja apie 80 narių. Tarp jų – ir senosios kartos atstovai, ir vidutinio amžiaus kraštiečiai ir būrys gražaus jaunimo, kuriam vadovauja Aurimas Žvikas.

„Mūsų šauliai gana matomi. Nuolat dalyvaujame įvairiuose renginiuose, minėjimuose. Padedame palaikyti tvarką viešuose susibūrimuose. Labai smagu, kad vėl atgaiviname jaunimo būrio veiklą, kuri trumpam buvo apmirusi. Ypač džiugina faktas, kad mūsų gretose vis daugėja veiklių vidutinio amžiaus vyrukų. Jie nusiteikę gana darbingai – turi sumanymų dėl projektinių veiklų, stovyklų, įvairių užsiėmimų“, – šaulius gyrė Kėdainių Povilo Lukšio 5-osios šaulių kuopos vadė Kristina Župerkienė.

sauliai-025Prie šaulių organizacijos prisijungę naujokai vienbalsiai tvirtina, kad tokiam žingsniui juos įkvėpė noras nuveikti kažką naudingo ir prasmingo: „Kiekvienas turime būti pasiruošę ginti savo Tėvynę. Šaulių organizacija moko ir disciplinos, ir tvarkos, ir bendrų išgyvenimo įgūdžių. Nenorime laiko švaistyti tuščiai. Atėjome čia, kur randame bendraminčių ir visi drauge užsiimame prasmingomis veiklomis.“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.