Praėjusią savaitę kėdainiečiai prakalbo apie tai, jog internetinėje erdvėje pasirodė pora pranešimų, kad pigiai parduodami abonementai į krepšinio klubo „Nevėžis“ namų varžybas. 

Projekto „Žiūrėk krepšinį blaiviomis akimis“ organizatoriai daro viską, kad ši socialinė akcija vyktų sklandžiai ir profesionalių krepšininkų rungtynes pamatytų kuo daugiau krašto vaikų.

Projekto „Žiūrėk krepšinį blaiviomis akimis“ organizatoriai daro viską, kad ši socialinė akcija vyktų sklandžiai ir profesionalių krepšininkų rungtynes pamatytų kuo daugiau krašto vaikų.

Pasigirdo kalbų, kad tai daro moksleiviai, gavę abonementus per projekto „Žiūrėk krepšinį blaiviomis akimis“ vykdytojus.
Blaivybę skatinantis projektas „Žiūrėk krepšinį blaiviomis akimis“ startavo prieš porą savaičių. Ši akcija suteikia galimybę 800 vaikų kaskart aplankyti „Nevėžio“ komandos namų rungtynes. 500 abonementų rajono mokykloms nupirko ir padovanojo įvairių renginių rėmėjas ir mecenatas Ramūnas Karbauskis, 300 – Kėdainių rajono savivaldybė.
Abonementai buvo išdalyti rajono mokykloms, kad jos kaskart į rungtynes atvežtų savo bendruomenės narius.
„Matyt kažkas ne taip suprato projekto esmę. Mes mokykloms nupirkome abonementus, kad jos kaskart vis kitus vaikus atvežtų į rungtynes. Neturėtų būti taip, kad vienas mokinys visam sezonui gauna abonementą ir juo naudojasi kaip asmeniniu. Dar kartą teks susitikti su mokyklų vadovais ir paaiškinti akcijos esmę“, – pasirodžius pranešimams apie abonementų perpardavinėjimą sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.
Pasak savivaldybės švietimo skyriaus vedėjo Juliaus Lukoševičiaus, perduodant mokykloms abonementus buvo paprašyta, kad kuo daugiau vaikų galėtų atvažiuoti į „Nevėžio“ rungtynes. „Mes svarstėme, kad tie abonementai gali būti net savotiška skatinimo priemonė – jei kuri klasė gerai lanko pamokas, tai ji įgyja teisę atvykti į rungtynes. Abonementai neturi būti išdalijami vaikams ir jiems paliekami iki pavasario. Manau, kad tikslingiausia, jei jie bus išdalijami prieš rungtynes, o po jų surenkami ir kitą kartą duodami kitiems vaikams. Žinoma, kad ši akcija nauja, tai gali pasitaikyti vienas kitas nesusipratimas, kol įsivažiuos. Tačiau matome, kad kaskart „Nevėžį“ Kėdainių arenoje palaiko aštuoni šimtai mokinių. Tad projektas įsibėgėja“, – sakė J. Lukoševičius. Jis antradienį dar kartą mokyklų vadovams priminė projekto „Žiūrėk krepšinį blaiviomis akimis“ misiją ir tikisi, kad šaukštas deguto nesugadins šios socialinės akcijos.

Panašios naujienos