Praėjusį savaitgalį Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, įvyko 3-iasis Lietuvos policijos rėmėjų sąskrydis, kurį organizavo Policijos departamentas ir Kauno apskrities policijos pareigūnai. Sąskrydyje dalyvavo ir kėdainiečiai.

Penki kėdainiečiai policijos rėmėjai sąskrydyje dalyvavo Kauno apskrities policijos rėmėjų komandos sudėtyje. Kartu su visa komanda jie dalyvavo paruoštose rungtyse, komandinėse varžybose, edukacinėse programose.

Su policijos rėmėjais kaip renginio organizatoriai dalyvavo ir Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius.

Policijos departamento ir Kauno apskrities policijos pareigūnų organizuotoje šventėje dalyvavo komandos iš 10 apskričių. Joms organizuotos komandinės varžybos, edukacijos, vaikams – linksmosios pramogos. O po jų atvykę kolegos ugniagesiai visus atgaivino vėsia vandens srove.

Komandos varžėsi, kurios apskrities komanda greičiausia. Iš viso laukė 4 rungtys. Įdomiausia iš jų – „Pagelbėk močiutei“. Jos metu komandos turėjo vyresnio amžiaus moteriai prinešti vandens, supjauti malkas ir net pakilnoti močiutę. Po visą dieną vykusių rungčių, susumavus rezultatus, laimėtojais tapo Klaipėdos apskrities policijos rėmėjai.

Sąskrydžio dalyvius pasveikinti buvo atvykęs Lietuvos Policijos  Generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas ir Kauno AVPK viršininkas Elanas Jablonskas.

Jau trečius metus iš eilės organizuojamas sąskrydis – vienas iš būdų atsidėkoti policijos rėmėjams už jų veiklą. Pagrindinis policijos rėmėjų tikslas – padėti. Policijos rėmėjai savanoriškai siekia aplinką padaryti saugesnę, patrauklesnę ir būti naudingi visuomenei.


Kauno apskr. VPK, „Kėdainių mugės“ inf.

/Organizatorių nuotraukos/

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.