Pagrindinė miesto gatvė gerokai keičia veidą. J. Basanavičiaus gatvės šaligatvis, einantis palei Vytauto parką, šiuo metu ne pati tinkamiausia vieta vaikščiojimui.

Rudeniop šaligatvis tarp Rasos ir Respublikos gatvių bus atnaujintas.

Rudeniop šaligatvis tarp Rasos ir Respublikos gatvių bus atnaujintas.

Jau kelios savaitės čia dirba bendrovės „Ukmergės versmė“ kelininkai. Jiems patikėta per keturis mėnesius atnaujinti J. Basanavičiaus gatvės šaligatvio, esančio tarp Rasos ir Respublikos gatvių, atkarpą.

„Buvo numatytas šios J. Basanavičiaus gatvės tvarkymas. Tarp kitų darbų ir minėto šaligatvio atnaujinimas. Konkursą laimėjo ukmergiškiai. Su jais pasirašėme sutartį darbų, kurių vertė 47 tūkstančiai eurų. Kelininkai turi plytelėmis iškloti šaligatvį, bet prieš tai buvo būtina parengti projektą ir pasiruošti pagrindą. Panašu, kad su parengiamaisiais darbais ukmergiškiai puikiai susitvarkė ir jau pradėjo pagrindinius darbus. Šiuo metu yra išrautos kelios senos liepos, augusios tiesiog ant pėsčiųjų tako, ir pradėta ardyti senoji šaligatvio danga“, – sakė miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

One Response

  1. Lukas

    Bus kaip visada, išraus, paliks ir nieko nepadarys. Jau ir taip senamiesty kiek griuvėsių yra. Ir „Šviesiosios” gimnazijos pastatas, ir „Saulutė”, ir pati Rinkos aikštė. O darbai jokie nevyksta. Gaila.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.