Prieš metus prasidėjęs bendradarbiavimas tarp UAB „Daumantai LT“ ir Jono Valančiūno fondo tęsiasi. Vienas žinomiausių Lietuvos žmonių – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės bei NBA „Memphis Grizzlies“ vidurio puolėjas J. Valančiūnas šią savaitę į Kėdainius atvyko padėkoti fondo partneriui ir rėmėjui bei aptarti tolesnių darbų.

J. Valančiūnas susipažino su jo socialinę veiklą remiančios įmonės bendrasavininkiais (nuotraukoje iš kairės – S. Grinkevičius ir R. Seliava). Algimanto Barzdžiaus nuotr.

J. Valančiūną, lydimą fondo atstovo, sporto komentatoriaus, žurnalisto Lino Kunigėlio priėmė „Daumantai LT“ vadovai Saulius Grinkevičius ir Romanas Seliava.

Gražūs fondo tikslai

„Malonu bendradarbiauti su „Daumantais LT“, – vietinei žiniasklaidai sakė svečias. – Smagu tęsti bendradarbiavimą ir kartu siekti gražių tikslų“.

J. Valančiūną į susitikimą su „Daumantai LT“ vadovais atlydėjo sporto komentatorius, žurnalistas L. Kunigėlis (nuotraukoje – viduryje). A. Barzdžiaus nuotr.

Paklaustas, kokie yra tie gražūs fondo tikslai, J. Valančiūnas atsakė, jog – vaikai. Žymus krepšininkas yra įsteigęs paauglių dienos centrą „Išvien“ Vilniuje. Jam rūpi, kad vaikai eitų doros keliu, siektų savo tikslų, išvengtų klaidų, būtų užsiėmę prasminga veikla.

J. Valančiūno fondo, kitaip dar vadinamo JV fondu, planuose – daugiau paauglių dienos centrų Lietuvoje.

Fondo steigėjas ir didysis mecenatas atskleidė, kad artimiausius planus – atidaryti tokius centrus Utenoje ir Kaune sustabdė pandemija. „Buvo numatyta tuos centrus atidaryti jau šią vasarą, tačiau visas pasaulis sustojo. Tačiau mažais žingsniukais einame į priekį,“ – vilties, kad pasikeitus situacijai, planai bus įgyvendinti, neslepia J. Valančiūnas.

Solidūs fondo partneriai

Paauglių dienos centru nuolat – ar rungtyniaujant už Atlanto, ar būnant Lietuvoje – besirūpinantis krepšininkas kartu su „Daumantai LT“ paminėjo keletą patikimų fondo partnerių, tokių kaip LIDL, „Biovela“, sakydamas, jog malonu, kad atsiranda žmonių, suprantančių fondo esmę ir norinčių bendradarbiauti siekiant gerų tikslų. (Daugiau apie JV fondo ir paauglių dienos centro „Išvien“ veiklą – vėlesniame „Kėdainių mugės“ numeryje – red. past.)

Vieno iš JV fondo partnerių – Kėdainių įmonės „Daumantai LT“ vadovas S. Grinkevičius pripažino, kad „Daumantai LT“ daug metų remia gerus, įdomus projektus.

Partnerystė nenuvylė

Prieš metus prasidėjęs bendradarbiavimas su JV fondu rėmėjo nenuvylė ir šiomis dienomis buvo pasirašyta sutartis dar vieneriems metams.

S. Grinkevičius: „Daumantai LT“ visada remia įdomius, prasmingus projektus. A. Barzdžiaus nuotr.

„Žinome, kur mūsų fondui skirti pinigai nukeliauja, kaip yra panaudojami, – sako S. Grinkevičius. – Tai yra socialinis projektas, dėmesys skiriamas paaugliams, idėja yra graži ir prasminga, todėl sutikome būti vienais iš rėmėjų.“

S. Grinkevičius mano, kad ir paties J. Valančiūno pavyzdys suteikia paaugliams papildomą motyvaciją eiti teisingu keliu gyvenime.

O fondo steigėjo, žymaus sportininko J. Valančiūno skirtas laikas ir dėmesys partneriams ir rėmėjams, sustiprina norą bendradarbiauti.

„Gerus darbus reikia remti,“ – tvirtai nusiteikęs „Daumantai LT“ direktorius S. Grinkevičius.

A. Barzdžiaus fotoreportažas iš J. Valančiūno susitikimo „Daumantai LT“.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. Gražu,

    kad turime ir kuo pasidžiaugti.Kuo didžiausios sėkmės ponui Sauliui ir žymiam krepšininkui.

    Atsakyti
  2. Vika

    Čia pavyzdys tamulininkams, kailabdarą teikia privatus verslas, o valdiski pinigeliai

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.