Lietuvos miestuose ir miesteliuose kasmet rengiama prevencinė saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“ neaplenks ir Kėdainių. Akcijos renginys vyks rytoj, gegužės 18 d. nuo 10 iki 14 val. Didžiosios Rinkos aikštėje.

Akcijos metu veiks saugos diržų imitavimo demonstravimo ir automobilio apsivertimo įrenginiai, kuriuose dalyviai galės išbandyti saugos diržų efektyvumą ir suprasti jų svarbą, taip pat dalyviai bus supažindinami su įvairiomis saugaus eismo temomis, atėjusiems į akcijas žmonėms bus priminta, kaip taisyklingai teikti pirmąją pagalbą, koks turi būti techniškai tvarkingas dviratis ir pan.

Dėmesys bus skiriamas ir paspirtukų vairuotojams, atkreipiant dėmesį į svarbiausius šių transporto priemonių saugaus dalyvavimo eisme aspektus. Dalyviai savo žinias apie saugų eismą galės pademonstruoti spręsdami kryžiažodžius, dalyvaudami viktorinose, o geriausiai mokantiems Kelių eismo taisykles bus skirti specialūs prizai, kurie ne tik primins apie dalyvavimą renginyje, bet ir pravers saugiam dalyvavimui eisme.

Akcija „Būk saugus atsargus ir sveikas“ yra skirta atkreipti įvairių eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti liemenes, atšvaitus, segėti saugos diržus, visada būti atidiems.

Parengta pagal LAKD inf.

Panašios naujienos