Per Kėdainius ir rajono miestelius nuskambėjo Rugsėjo 1-osios šventė. Nors rytmetys ir buvo apniukęs, tai nė kiek nesumažino šventinės susirinkusiųjų nuotaikos. Rudens pirmoji diena – tai ne tik mokslo ir žinių diena, bet ir naujųjų mokslo metų startas, kuomet mokiniai grįžta į mokyklos suolus ir tęsia arba tik pradeda savo pildyti savo žinių bagažą, kuris ateityje jiems padės susikurti savarankišką gyvenimą.

Ši Rugsėjo 1-oji buvo išskirtinė 104 šiųmečiams Ryto progimnazijos pirmokams, nedrąsiai pravėrusiems klasių duris. Tiesa, pačią pirmąją dieną juos už rankų tvirtai laikė gimnazijos aštuntokai, atlydėję pirmokėlius į mokslo ir žinių šventę. Mažuosius palaikė ir tėveliai, su neslepiamu jauduliu ir šypsenomis kartu dalyvavę šventėje.

„Ryto „progimnazijos mokslo ir žinių šventėje dalyvavęs Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius su naujųjų mokslo pradžia sveikino visus: ir pirmokėlius, ir aštuntokus, ir kitų klasių mokinius, nepamiršdamas pedagogų bei tėvelių.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius (kairėje) Ryto progimnazijai padovanojo Kėdainių miesto bei valstybės vėliavas.

„Pirmokai, būkite gerais mokiniais, vyresnėliai – žiūrėkite į gyvenimą kūrybiškai. Ir visi – mylėkite savo mokyklą, savo gimtąjį miestą, tėvynę Lietuvą!“, – susirinkusiems linkėjo S. Grinkevičius. Jis į šventę atvyko su dovanomis – mokyklos bendruomenei padovanojo Kėdainių miesto bei valstybės vėliavas.

 

 

[tribulant_slideshow gallery_id=“302″]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.