Regionų krepšinio lygos pirmenybių A diviziono atkrintamosiose varžybose Kėdainių sporto centro vyrų komandai svyla padai – tarpusavio rungtynių iki trijų pergalių su Kuršėnų „Grafų furniture” rezultatas tapo 2:1 kuršėniškių naudai. Ketvirtadienį Kėdainiuose – ketvirtas atkrintamųjų mačas tarp Kėdainių SC ir Kuršėnų „Grafų furniture”.

Pirmą susitikimą išvykoje kėdainiečiai pralaimėjo rezultatu 74:79 (24:23, 11:19, 22:20, 17:17). Atsakomąsias rungtynes Kėdainiuose mūsiškiai laimėjo – 80:75 (23:24, 25:25, 19:16, 13:10).

Pirmas septynias žaidimo minutes komandos kovojo artimai, o tada „Grafų Furniture“ įgijo stabilią 9 taškų persvarą (28:19). Įsivažiavę kėdainiškiai antrojo kėlinio gale priartėjo prie varžovų (42:37). Po ilgosios pertraukos kuršėniškiai išsilaikė priekyje, bet jų pranašumas ėmė smarkiai svyruoti. Vis dėlto trečiąjį kėlinį šeimininkai užbaigė pirmaudami 14 taškų (73:59). Geriau ketvirtąjį ketvirtį pradėję Kėdainių SC krepšininkai vėl prisivijo priešininkus (75:70). Paskutinių minučių kovoje kėdainiškiai nesugebėjo panaikinti skirtumo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Tačiau vakar Kuršėnuose Kėdainių SC vyrams teko pripažinti varžovo „Grafų furniture” pranašumą – 82:92 (19:28, 22:19, 18:26, 23:19). Kėdainiečių komandoje vėl lyderiavo Ignas Bilinskas ir Laurynas Danielius. Ignas per 33 min. pelnė 28 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei surinko 33 naudingumo balus. Laurynas į komandos taškų kraitį pridėjo 20 taškų,18 taškų pelnė Lorenas Stoškevičius.

Ketvirtoji atkrintamųjų kova įvyks kovo 30 d., ketvirtadienį, 19.30 val., Kėdainių sporto centro salėje Vilainiuose (Parko g. 4, Vilainiai).

„Šiuo metu Jūsų visų palaikymas mums kaip niekad reikalingas, tad kviečiame palaikyti savo miesto komandą”, – sako Kėdainių SC komanda.