Kėdainių sporto centro vyrų krepšinio komanda šalies Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono pirmenybių atkrintamąsias varžybas (iki trijų pergalių) pradėjo nesėkme. Šiandien 13 val., Kėdainių SC Vilainių sporto salėje bus žaidžiamos antros rungtynės.

Kėdainiečiams reikia savų sirgalių palaikymo.

Išvykoje atkrintamųjų varžovui Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ pirmame tarpusavio mače pralaimėta rezultatu 74:79 (24:23, 11:19, 22:20, 17:17).

„Grafų Furniture“ pasibaigus reguliariam sezonui turnyrinėje lentelėje užėmė 7-ą vietą, o Kėdainių sporto centras – 10-ą.

Akivaizdžių lyderių pirmajame ketvirtyje nebuvo – komandos kovojo artimai. Antrojo kėlinio viduryje „Grafų Furniture“ sužaidė epizodą 14:2 ir priartėjo prie dviženklio pranašumo (42:33). Jį kėdainiškiai po ilgosios pertraukos sumažino iki 2 taškų (42:40).

Iki pat rungtynių pabaigos pirmavo kuršėniškiai, bet skirtumas buvo nepastovus – svyravo tarp 3 ir 12 taškų. Pastarąjį aikštelės šeimininkai pasiekė ketvirtojo kėlinio pradžioje (69:57), bet į tai Kėdainių SC krepšininkai atsakė atkarpa 2:10 (71:67). Paskutinėse minutėse svečiai kvėpavo „Grafų Furniture“ ekipai į nugarą, tačiau rezultato nepersvėrė ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Kuršėnų miesto komandoje geriausiai pasirodė Edvinas Daunys, kuris per 34 minutes pelnė 17 taškų (6/12 dvit., 1/2 trit., 2/6 baud.), atkovojo net 15 kamuolių, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei surinko 21 naudingumo balą.

Ignas Bilinskas išsiskyrė Kėdainių sporto centro ekipoje. Žaidėjas per 33 minutes pelnė 19 taškų (6/14 dvit., 2/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo taip pat net 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir užsidirbo 30 naudingumo balų.