"Inception Trio" tai - (iš kairės) T. Dičiūnas, D. Žostautas, A. Kairys.

„Inception Trio“ tai – (iš kairės) T. Dičiūnas, D. Žostautas ir A. Kairys.

Viena rudens popiečių Šėtos kultūros centre buvo neeilinė – trys į džiazo grupę „Inception Trio“ susibūrę muzikantai šėtiškiams ir į koncertą atvykusiems miestelio svečiams padovanojo didmiesčių scenų vertą pasirodymą.

Trys džiazuojantys atlikėjai – Andrius Kairys, grojantis būgnais, Tomas Dičiūnas (klavišiniai) bei Domas Žostautas (bosinė gitara) dovanojo džiazo improvizacijų koncertą.

Atlikėjai prieš koncertą tryškę gera nuotaika, užlipę ant scenos visiškai paniro į muzikos pasaulį. „Trio formatas mums leidžia eksperimentuoti – mes neturime nusistatę formatų ir rėmų, kad grosime būtent taip, o ne kitaip. Koncertų metu kartais pasiduodame spontaniškumui ir net nežinai, kaip viskas baigsis. Leidžiam sau pajuokauti“, – sakė A. Kairys, grupės susikūrimo iniciatorius.

Muzikantai kartu groja dar visai neseniai. Trijulei dažnai tekdavę susitikti įvairių renginių metu ir nedrąsus noras kurti, tobulėti, reikšti save ir kažko pasiekti visai netikėtai išaugo į trio ir organizuojamus koncertinius pasirodymus.

IMG_8788

Šėtos publikai muzikantai atidavė visą save…

„Iki šiol talkindavome kolegoms įvairiuose muzikiniuose projektuose. Ne tik džiazą, grojame visokią muziką. Bet nusprendėm truputį laiko skirti sau ir groti tai, kas mums labiausiai prie širdies“, – sakė A. Kairys. Jam pridūrė ir kolegos: „Norėjome ne akompanuoti kitiems, bet patys groti, patys kurti“, – antrino T. Dičiūnas.

„Mūsų improvizacijos priklauso nuo nuotaikos, – sakė T. Dičiūnas. – Todėl ir klaidų nepasitaiko – jei girdi, jauti, supranti vienas kitą. Užtenka vieno žmogaus iš mūsų trijų, kuris tą dieną jaučiasi gerai, turi minčių – tada jis įkvepia, ta nuotaika ir užsidegimu užkrečia ir kitus mūsų trio narius“.

Kolegai pritarė ir A. Kairys: „Negali pasiduoti blogai nuotaikai, juk visada stengiesi dėl klausytojų“.

Jūsų dėmesiui – „Inception Trio“ viena improvizacijų, skambėjusių Šėtos kultūros centre.

https://soundcloud.com/setoskulturoscentras/inception-trio-blue-in-green-live-in-skc

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.