Prasidėjusi vakar, šiandien daugelyje šalies prekybos centrų tęsiasi rudeninė „Maisto banko“ akcija. Kėdainiuose akcijos savanoriai devyniose parduotuvėse laukia geros valios žmonių,  kurie gali nupirkti ir su stokojančiais pasidalinti ilgiau galiojančiais maisto produktais.

 „Dėl netikėtai pasaulį užklupusios pandemijos netekome galimybės surengti pavasarinės „Maisto banko“ akcijos, kurios metu surinkdavome apie 240 tonų ilgiau galiojančių maisto produktų. Todėl ši, rudeninė maisto produktų rinkimo akcija tampa kaip niekada svarbia – jos dėka vaikų dienos centrai, labdaros valgyklos, neįgaliuosius, senjorus, gausias šeimas globojančios organizacijos turi galimybę surinkti taip reikalingų maisto produktų, iš kurių, suformavusios maisto krepšelius,  perduoda stokojantiems. Ne paslaptis, kad didžioji dalis paramos gavėjų – ligoti ar senyvo amžiaus žmonės, kuriems šis laikotarpis ypač pavojingas. Todėl labai prašome visų, kurie penktadienį ir šeštadienį užsuks į prekybos tinklus, pagalvoti ir pasidalinti maistu su tais, kurie šiandien neturi ko padėti ant savo pietų ar vakarienės stalo. Nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas geras ir nuoširdus darbas ne tik sugrįžta su kaupu, bet ir pamažu keičia mūsų pasaulį. Todėl širdingai dėkoju visiems, prisidėsiantiems prie šio pokyčio,“ – sako „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius.

Vis didėjantis COVID-19 atvejų skaičius šiek tiek pakoregavo ir šios „Maisto banko“ akcijos mastą. Vietovėse, kuriose plyti pandemijos židiniai, akcija nevyks. Tačiau žadama dėti visas pastangas, kad ten dirbančios organizacijos neliktų be maisto.

Kėdainiuose „Maisto banko“ akcija vyksta devyniose parduotuvėse:

„Maxima“ (S. Dariaus ir S. Girėno 50a, čia dirba organizacija „Teen Challenge“)  

IKI (P. Lukšio g. 1a, čia dirba organizacija „Tavo svajonė“)

IKI ( Tilto g. 2, čia dirba Kėdainių pagalbos šeimai centras)

„Maxima“ (J. Basanavičiaus g. 53, čia dirba Kėdainių dekanato Caritas)

IKI (Gegučių g. 13, čia dirba organizacija „Teen Challenge“)

LIDL (J. Basanavičiaus g. 87B, čia dirba Kėdainių dekanato Caritas)

IKI (A. Kanapinsko g. 1a, čia dirba Kėdainių pagalbos šeimai centras)

„Maxima“ (J. Basanavičiaus g. 93, čia dirba labdaros ir paramos fondas „Vilties švyturys“)

„Maxima“ (Chemikų g. 1a, čia dirba labdaros ir paramos fondas „Vilties švyturys“)

„Maisto banko“, „Kėdainių mugės“ inf.

(Asociatyvi nuotrauka)

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.