VšĮ. „Robotikos akademija“ edukacines veiklas vykdanti 23 Lietuvos regionuose, visus vaikus, tėvelius, moksleivius ir studentus bei švietimo atstovus kviečia 2017 m. kovo 24–25 d. susitikti Vilniuje „Siemens“ arenoje, kur vyks 5-oji, jubiliejinė, didžiausia mokslo, technologijų ir robotikos šventė „Robotiada 2017“.

Moksleivių grupės, užsiregistravusios internetu specialioje formoje, kartu su 2 lydinčiais grupės vadovais į renginį kviečiamos atvykti nemokamai ir dalyvauti kovo 24 d. (penktadienį) Ateities kūrėjų dienos renginiuose.

Ateities kūrėjų dienos metu bus galima dalyvauti ir stebėti FLL robotų varžybas, pamatyti egzotinių gyvūnų parodą, įsitraukti į virtualios realybės, įvairių robotų kūrimo ir konstravimo dirbtuvių veiklas, stebėti Sisteminio kūrybiškumo forumo pranešimus, kuriuos skaitys garsiausi švietimo, verslo, visuomenės atstovai. Organizatoriai praneša, kad pranešimai bus įdomūs bei aktualūs ir vaikams. Taip pat bus galima susipažinti su STEAM mokslų svarba ir aktualijomis, dalyvauti Simuliatorių akademijos veiklose, sutikti universitetų atstovus, susipažinti su naujausiomis edukacijų technologijomis. 

Kovo 25 d. (šeštadienį) vyks pagrindinio renginio partnerio „Telia“ išmanios visuomenės dienos renginiai, kurių metu visos išmanios šeimos galės susipažinti ir patyrinėti industrinius ir namų robotus, dalyvauti robotų varžybose, robotų šokių pamokose, išbandyti išmaniųjų technologijų taikymą namuose, klausyti „Modern Family“ ir „Technorave“ konferencinių pranešimų, kurių turinį rengia švietimo, verslo ir mokslo autoritetai, statyti didžiausią šeimų LEGO statinį ir kt.

Perkant sidabrinius ir auksinius bilietus į „Robotiadą 2017“, gausite LEGO dovanų ir prisidėsite prie „Robotikos akademijos“ fondo, veikiančio tam, kad Robotikos akademijos užsiėmimai galėtų vykti įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Auginkime draugiškuosius išradėjus kartu!

Bilietus į renginį platina „Tiketa“. Robotų varžybų dalyviai, užsiregistravusios moksleivių grupės su lydinčiais mokytojais bei savanoriai į renginį kviečiami nemokamai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.