Žinomas sporto komentatorius, TV laidų vedėjas, buvęs protmūšių organizatorius, istorikas R. Petrauskas savyje yra atradęs ir rašytojo talentą. Šį ketvirtadienį jis kėdainiečiams pristatys naujausią savo knygą „Poltava“.

Robertas Petrauskas jau yra parašęs kelias istorines knygas: „Trečiojo reicho triumfas“ (2010 m.), „Lemtingi sprendimai“ (2013 m.), „Barbarosa“ (2018 m.), o šiemet dienos šviesą išvydo „Poltava“. Didelės apimties ir dar niekur kitur neskelbtų faktų bei fotografijų prisotinti Roberto Petrausko darbai verčia lenktis didžiuosius Lietuvos istorikus, kurie nesivaržydami skelbia jį esant pavyzdžiu jaunajai kartai.

Knyga „Poltava“ nukelia į XVIII a. pradžią, tačiau tai pasakojimas ne tik apie didelį mūšį, vykusį 1709 m., tai ir Ukrainos istorija, be kurios neįmanoma suprasti šiuolaikinio Rusijos ir Ukrainos konflikto.

Pristatymas vyks M. Daukšos bibliotekoje

Charizmatiškasis Robertas Petrauskas kviečia į susitikimą visus istorija besidominčius kėdainiečius.

„Pakalbėsime apie besirimuojančią istoriją, Ukrainą, Rusiją, Putino manipuliacijas ir tai, nuo ko viskas prasideda. 300 metų prabėgo, o rodos niekas nepasikeitė…“, – intriguojančiai užsimena istorinių knygų autorius.

Knygos „Poltava“ pristatymas vyks kovo 24 d. 18 val. M. Daukšos viešosios bibliotekos renginių salėje (Didžiosios Rinkos a. 5).

„Kėdainių mugės“ ir renginio organizatorių inf.