Joninių išvakarėse įvyko Kėdainių miesto stadiono rekonstrukcijos pabaigos bei stadiono aptarnavimo ir buities pastato oficiali atidarymo ceremonija.

Juostelę perkirpo (nuotraukoje iš kairės) UAB „Projektas KARMA” vadovas Adas Laurinaitis, FK „Nevėžis” vadovas Saulius Skibiniauskas, LFF prezidentas T. Danilevičius, meras V. Tamulis ir SC direktorius T. Pakštys.

Kaip skelbia Kėdainių rajono savivaldybė, keliolika metų užtrukusiai rekonstrukcijai išleista apie 4,5 mln. eurų.

Įgyvendinant projektą buvo atlikti stadiono rekonstrukcijos darbai, įrengtos aktyvaus poilsio bei mašinų stovėjimo aikštelės šalia stadiono, įrengta tvora, apšvietimo bokštai su prožektoriais, įrengtos tribūnos, pastatytas ir įrengtas aptarnavimo ir buities pastatas su dengtomis tribūnomis. Praėjusiais metais stadiono futbolo aikštėje patiesta nauja dirbtinė danga, kurią padovanojo Lietuvos futbolo federacija.

Viena salė naujame pastate gali transformuotis į tris mažesnes.

Kėdainių miesto stadioną administruojančio Sporto centro direktorius Tomas Pakštys atskleidė planus maksimaliai išnaudoti naująsias stadiono patalpas – 150 kv. m konferencijų salę, kurią galima transformuoti į dvi ar tris mažesnes. Sporto centras tikisi iš to gauti pajamų.

Atidarymo svečiai.

Oficialioje ceremonijoje miesto stadione dalyvavo rajono meras Valentinas Tamulis, savivaldybės administracijos darbuotojai, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius, sporto organizacijų atstovai bei atidaromo objekto rangovai.

Masiškiausia sporto šaka – futbolas

LFF prezidentas pasidžiaugė įrengta infrastruktūra, sudarančia puikias sąlygas sportuoti visų amžiaus grupių ir pajėgumo futbolininkams. „Matau, kaip turėdamas gerą infrastruktūrą tobulėja „Nevėžio“ futbolo klubas, nepriklausomai nuo to, kurioje lygoje vieną ar kitą sezoną rungtyniauja, – sakė T. Danilevičius. – Matome, kad trišalis projektas, kai sujungiamos vyriausybinės investicijų ir savivaldos biudžeto lėšos bei prisidedant futbolo federacijai, pasiteisina, ir manome, kad tokie projektai galėtų funkcionuoti visoje Lietuvoje“.

T. Danilevičius – su dovanomis Sporto centrui ir merui.

Galime pasigirti, kad treti metai iš eilės esame masiškiausia sporto šaka Lietuvoje, – apie futbolo perspektyvas šalyje ir Kėdainiuose kalbėjo federacijos prezidentas. – O gerėjant infrastruktūrai atsiranda galimybės futbolui populiarinti.“ 

Atnaujinimui – 25 tūkstančiai eurų

Šiuo metu stadione pradėti atnaujinimo darbai – plaunami bėgimo takai, paruoštas šiaurinės tribūnos atnaujinimo projektas. Tribūnų atnaujinimui teks panaudoti apie 25 tūkstančius eurų vidinių įstaigos resursų.

Pasak T. Pakščio, stadiono infrastruktūrą reikia reanimuoti. „Jis nebuvo prižiūrėtas arba nebuvo laiku tvarkytas taip, kaip priklauso, – teigia sporto centro vadovas. – Kiekvienai sporto bazei reikalinga nuolatinė priežiūra.“

Daugiau atidarymo akimirkų:

Rolano Valionio, Kėdainių rajono savivaldybės ir FK „Nevėžis” nuotr.

Panašios naujienos