Antradienį, nuo 12 val. iki 17 val. Kėdainių mieste bei nuo 17 val. iki 2 val. rajone, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė planinę policinę priemonę, skirtą leistino greičio kontrolei bei kitų asmenų daromiems teisės pažeidimams išsiaiškinti.

„Šios akcijos tikslas – automobilių vairuotojų saugaus greičio laikymasis, taip pat – ir prevencinis darbas. Tikrinamas ne tik vairuotojų važiavimo greitis, bet ir visi kiti Kelių eismo taisyklėse numatyti reikalavimai. Stebime, ar vairuotojai yra sąmoningi, ar laikosi KET. Jei jos nebus pažeidžiamos, neįvyks ir skaudžių nelaimių“, – sakė reido metu dirbęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos vyriausiasis patrulis Linas Vasaitis.

Jis pridūrė, kad pagrindinė ir didžiausia problema, kodėl įvyksta nelaimės – greičio viršijimas, nes yra žinoma, kad bent truputį viršytas greitis prailgina stabdymo kelią bei asmens reakcijos laiką.
Pareigūnai kas kelias valandas savo buvimo vietą keitė – dirbta Gedimino, Kauno, Šėtos, J. Basanavičiaus gatvėse, bei įvairiose rajono vietose. Iš viso mieste ir rajone dirbę kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 22 KET pažeidimus.

Daugiausiai greičio viršijimų užfiksuota Kauno gatvėje (6) bei J. Basanavičiaus gatvėje (7). Nors mieste vairuojantys automobilius asmenys yra palyginti drausmingi, šito negalima pasakyti apie kaimiškosiose vietovėse gyvenančius asmenis. Dotnuvos miestelyje, Tilto gatvėje dviejų metų stažo neturintis vairuotojas važiavo 127 km/h, kai leistinas greitis buvo 50 km/h. Vairuotojui gresia bauda nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki penkių šimtų penkiasdešimt eurų.

Josvainių miestelyje, 01.27 val. sustabdytas automobilis, kurio vairuotojui nustatytas 1.13 promilių girtumas. Paaiškėjo, kad vairuotojas neturi teisės ir vairuoti. Negana to, transporto priemonė buvo ne su tai transporto priemonei skirtais valstybiniais numeriais. Pažeidėjui buvo išrašytas protokolas net pagal keturis Administracinių nusižengimų kodekso straipsnius.
Tokie reidai Kėdainių mieste bei rajone, teigiama, bus organizuojami ir toliau.

Panašios naujienos