Judriausioje Kėdainių miesto dalyje, kurioje koncentruojasi daugiabučių gyvenamųjų namų mikrorajonas, prekybos centrai, mažos parduotuvėlės ir paslaugų įmonės, autobusų stotis, verslininkai planuoja statyti dar vieną parduotuvę.

Ankstyvoje stadijoje

Rasos g. 1 esančiame žemės sklype, kuriame pastaruoju metu laikomos šalia vykstančiai daugiabučių namų kiemų renovacijai reikalingos medžiagos, žemių sankaupos, pradedamas rengti prekybos ir paslaugų paskirties pastato statybos projektas.

Šioje erdvioje teritorijoje turėtų atsirasti prekybos centras, automobilių stovėjimo aikštelė, įvažiavimai, veja su želdiniais ir pėsčiųjų takais, mažąja architektūra. Prekybos centrą statys sklypo savininkas – bendrovė „Baltisches Haus“.

Raimonda Mailaitė, „Baltisches Haus“ rinkodaros projektų vadovė, pavirtino, kad minimoje vietoje bendrovė šiuo metu išties projektuoja prekybinės paskirties pastatą. „Tačiau apie galimas darbų pradžios ir pabaigos datas kalbėti dar per anksti, nes projektas yra labai ankstyvoje plėtros stadijoje. Būsimų nuomininkų kol kas negalime atskleisti dėl konfidencialumo įsipareigojimų“, – rašoma UAB „Baltisches Haus“ rinkodaros projektų vadovės R. Mailaitės atsakyme „Kėdainių mugei“.

Projektinis pasiūlymas

Apie rengiamą projektą balandžio 6 dieną paskelbta Kėdainių rajono savivaldybės internetinėje svetainėje. Visuomenė kviečiama iki balandžio 23 d. susipažinti su projektiniais pasiūlymais, kuriuos galima rasti svetainėje www.kedainiai.lt, skiltyje „Statinių projektai“.

Kaip matyti iš viešai prieinamo projektinio pasiūlymo, projektuojamo žemės sklypo plotas siekia 10 800 kv, metrų. Sklypo pietinėje dalyje projektuojamas prekybos ir paslaugų pastatas užims apie 1 650 kv. metrų ir bus vieno aukšto. Pagrindinis įėjimas į parduotuvę planuojamas rytinėje pusėje, o prekės bus pristatomos iš sklypo vakarinės pusės. Teritorijoje suprojektuota 64 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, įvažiavimai į sklypo teritoriją numatyti du: iš Rasos gatvės ir Mindaugo gatvės tęsinio.

Prekybos centre numatoma įrengti 1031 kv. metro ploto prekybos salę su komerciniais plotais, pagalbines-sandėliavimo patalpas. „Projektuojamame pastate numatomos komercinės nuomojamos patalpos, kuriose įsikurs gėlių salonas, kavinė ir nedidelė krautuvėlė. Pastatas suprojektuotas pagal užsakovo pateiktas schemas ir eskizus“, – rašoma projektinio pasiūlymo dokumente.

Žemės sklypo centrinėje dalyje bus įrengiama veja su pėsčiųjų takais, apšvietimu, suoliukai, rampos triukšmą slopinanti sienelė apželdinama vijokliniais augalais. Pastatą iš trijų pusių planuojama apsodinti medžiais. 

„Baltisches Haus“ yra viena didžiausių komercinio nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovių Lietuvoje, savo portfelyje turinti daugiau nei 260 000 kv. m. erdvių verslui. Čia savo verslus plėtoja apie 650 įvairiose srityse veikiančių įmonių: maisto prekių, aprangos, avalynės, gyvūnų prekių parduotuvės, vaistinės, optikos, sporto klubai, kavinės, klinikos ir kt.

(Kėdainių mugės“ nuotr.)

Panašios naujienos

One Response

  1. Na

    Kažkaip nelabai tikėtina, kad toks projektas galėtų laisvai tilpti esamo dydžio sklypo plote.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.