Kėdainietis Adolfas Bieliauskas iš sostinėje vykusio Nacionalinio rankų lenkimo čempionato parsivežė aukso medalį.


61 metų A. Bieliauskas neįgaliųjų vyrų grupėje, svorio kategorijoje virš 80 kilogramų, varžydamasis kaire ranka iškovojo pirmąją vietą.  Varžybose rungėsi 132 dalyviai.

„Dalyvavau šešiose kovose. Visi sportininkai buvo stiprūs. Nors esu dešiniarankis, bet mano kairė ranka yra stipresnė. Praėjusiais metais šiame čempionate užėmiau trečią vietą“, – sakė A. Bieliauskas.

Kėdainietis kaskart intensyviai ruošiasi bet kokio rango rankų lenkimo varžyboms, todėl jis kiekvieną dieną, išskyrus šeštadienį ir sekmadienį, pusantros valandos treniruojasi Kėdainių sporto centre.

Kėdainiečio A. Bieliausko pasiekimais džiaugiasi Kėdainių sporto centro direktoriaus pavaduotojas Aurimas Sakavičius.

„Treniruojuosi vieną kartą per dieną. Prieš varžybas tai darau dukart per dieną, jeigu reikia tai ir šeštadieniais važiuoju į sporto centrą Vilainiuose. Man patinka sportuoti. Kai netenki regos, išlavėja klausa, kai neturi kojos, tai treniruoji rankas“, – šypsosi A. Bieliauskas.

Kėdainietis yra dėkingas žmonėms, be kurių pagalbos jam būtų sunku treniruotis, vykti į varžybas.

„Noriu padėkoti Kėdainių sporto centro trenerei Neringai Daugėlienei, šio centro direktoriaus pavaduotojui bendriesiems ir ūkio reikalams Aurimui Sakavičiui, taip pat Alinai ir Tomui Dunkevičiams, Viliui Rybiliui“, – padėkų negailėjo A. Bieliauskas.

Sportininkas atskleidė, kad jo mėgstama ne tik rankų lenkimo sporto šaka, bet ir rutulio stūmimas – čia kėdainietis demonstruoja taip pat gerus rezultatus.

Panašios naujienos