Kasmet tradiciškai prieš didžiąsias žiemos šventes Kėdainių pareigūnus – policininkus ir ugniagesius – aplanko sielovadininkai. Praėjusią savaitę juos aplankė iš Kauno atvykęs kapelionas kapitonas Tomas Karklys ir palinkėjo ramių ir gražių švenčių. 

Kpt. kunigas Tomas Karklys tradiciškai prieš didžiąsias šventes aplanko Kėdainių rajono policijos pareigūnus bei ugniagesius – gelbėtojus.

Kpt. kunigas Tomas Karklys tradiciškai prieš didžiąsias šventes aplanko Kėdainių rajono policijos pareigūnus bei ugniagesius – gelbėtojus.

„Atvažiavau aplankyti Kėdainių rajono policijos komisariato bei Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų. Juk artėja pati gražiausia metų šventė – Šv. Kalėdos. Taigi šia proga tiems, kurie saugoja viešąją tvarką, saugo ir gina žmogaus gyvybes, turtą nuo gaisrų pirmiausiai noriu palinkėti daug taikos ir ramybės širdyje. Bėgdami savo kasdienybės rūpestėliuose neretai pamirštame, kad esame ne darbiniai jautukai, bet esame žmonės, kuriems reikia bendražmogiškų dvasinių vertybių. Turbūt jos neateina iš niekur, jei pats žmogus neatranda tų šaltinių, tų formų, tų būdų, kaip būtų galima juos iškelti, juos pakedenti. Prieš didžiąsias šventes mes visada turime pasirengimo, pasiruošimo laiką. Pareigūnams labai linkėjau, kad surastų bent minutę laiko ir sau, kad galėtų apsvarstyti, ką linkės Šv. Kūčių vakarą, nes neįmanoma linkėti to, ko pats neturi. Norisi palinkėti mūsų žmonėms tikėjimo, meilės, tarpusavio supratimo, vilties, vienybės – viso to, kas žmones daro žmonėmis“, – linkėjo T. Karklys.

Dvasinė parama būtina
T. Karklys teigė, kad su pareigūnais dirba ištisus metus, skiria didelį dėmesį ir asmeniniam bendravimui, ir kolektyviniam. „Pareigūnų darbas yra sunkus, nuolat susiduriama su rizika ir pavojais, pasitaiko ir nemažai streso, tad jiems ypač reikalinga dvasinė parama. Ypač po didesnių įvykių, nelaimių, autoįvykių. Jiems tenka sugerti visą tą negatyvą, visas tas situacijas, tad labai norisi žmonėms padėti išsivalyti, išsikrauti, palinkėti vidinės ramybės“, – kalbėjo kapelionas.
Nuo šiol T. Karklys talkins tik Kėdainių ugniagesiams, mat nuo dabar Kėdainių rajono policininkų sielovada rūpinsis kitas kapelionas.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.