Visoje Lietuvoje vakar paminėta Pyragų diena, kurios metu gyventojai buvo kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą parduoti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

Ši diena – tai ir puiki proga susipažinti. Todėl tądien Labūnavos pagrindinės mokyklos ketvirtokai, lydimi mokytojos Jurgitos Vaitiekūnienės bei mokyklos darbuotojų, atvyko į vos prieš keletą savaičių šiame miestelyje atsidariusius senelių namus „Smiltelė“.

Senelių namų savininkui Kostui Aleksandravičiui Labūnavos ketvirtokai susipažinimo proga įteikė duonos kepalą.

Svečiai pas senelius atvyko ne tuščiomis – kaip ir pridera Pyragų dienai, su savimi atsinešė gardžiųjų skanėstų, kuriais vaišino ir senelius, ir darbuotojų kolektyvą. Žinoma, jaunųjų svečių nekantriai laukė ir namų gyventojai, mažuosius vaišinę ir pyragais, ir saldainiais, o po koncertinės programos, dėkoję vaikams garsiais aplodismentais.
„Iš tiesų, vaikai noriai sutiko žinią, kad koncertuosime seneliams. Esame bendruomeniški, tad atėjome susipažinti su naujųjų namų gyventojais. Net neabejoju, kad mūsų tarpusavio draugystė tęsis ir toliau – pabendrauti, padainuoti ateisime ir, pavyzdžiui, prieš šv. Kalėdas. Labūnava garsėja savo duona, tad šiems namams, šauniems seneliams, atnešėme dovanų ne tik pyragų, bet ir duonos kepalą“, – kalbėjo mokytoja J. Vaitiekūnienė. Be to, vaikučių tėveliai kepė pyragus, kurie buvo dalinami įvairioms, miestelyje veikiančioms organizacijoms, o gauti pinigai buvo paaukoti jau startavusiai „Išsipildymo akcijai“.

Senelių namų „Smiltelė“ savininkas Kostas Aleksandravičius džiaugėsi svečiais, atėjusiais aplankyti šiuo metu čia gyvenančių garbaus amžiaus žmonių. „Prie pyragų kepimo labai pridėjo ir patys seneliai. Labai norime tapti į vietos bendruomenės dalimi, ją pakviesti į įvairius, pas mus organizuojamus renginius“, – pasakojo savininkas kartu pridurdamas, kad Labūnavoje atidaryti jau antrieji „Smiltelės“ senelių globos namai.

„Apskritai, to nevadinu verslu, o greičiau – gyvenimo būdu“, – šyptelėjo pašnekovas.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.