Praėjusią savaitę Vilniuje vykusioje a moksleivių dainų šventėje dalyvavo gausi kėdainiečių delegacija – net 202 kraštiečiai. 

Rajono meras S. Grinkevičius nuoširdžiai padėkojo visų Lietuvos moksleivių dainų šventėje dalyvavusių kolektyvų vadovams.

Rajono meras S. Grinkevičius nuoširdžiai padėkojo visų Lietuvos moksleivių dainų šventėje dalyvavusių kolektyvų vadovams.

Šventėje savo dainomis žiūrovus žavėjo „Ryto” progimnazijos jaunučių choras, vadovaujamas Žydrės Vancevičienės, Šviesiosios gimnazijos jaunimo mišrus choras, vadovaujamas Sigitos Aukštiejūtės-Morkūnienės, ir Josvainių gimnazijos mišrus choras, vadovaujamas Aušros Giedrienės.
Šokių dienoje dalyvavo LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos jaunių liaudiškų šokių grupė „Dagilis“ ir Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupė „Atžalynas“, kurias paruošė Danutė Pilibienė, bei Truskavos kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė „Vermenėlė“, vadovaujama Nijolės Vidžiūtės.
Ansamblių vakare pasirodė Krakių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Smilgelė“, vadovaujamas Jūratės Gudliauskienės, ir Labūnavos pagrindinės mokyklos vaikų folkloro ansamblis „Pėdelis“, kuriam vadovauja Diana Dovydavičiūtė.
APRScan0120Nuaidėjus šventės šurmuliui, Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius pakvietė visų septynių kolektyvų vadovus, kad išklausytų atsiliepimus apie renginį ir padėkotų už kantrų darbą ir repeticijas ruošiantis šventei. „Jūs padarėte tikrai didelį darbą. Ačiū už kantrybę ir atsidavimą jaunimui. Smagu, kad visi šauniai pasirodėte ir grįžote kupini gerų įspūdžių“, – susitikime sakė rajono vadovas.
Kolektyvų vadovai džiaugėsi auklėtiniais. „Mūsų vaikai buvo drausmingi, pasitempę, atsakingi, drąsūs, kultūringi. Neturėjome jokių bėdų ar nesusipratimų. Visi grįžome sveiki, nors ir šiek tiek pavargę. Be pasirodymų, stengėmės susipažinti su Vilniumi. Esame laimingi“, – sakė Ž. Vancevičienė.

Pasak vadovų, šventės dalyviai grįžo su pačiais geriausiais įspūdžiais.

Pasak vadovų, šventės dalyviai grįžo su pačiais geriausiais įspūdžiais.

Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė labai džiaugėsi, kad jos kolektyvas ne tik dainavo šventės koncerte, bet ir buvo pakviestas į oficialų priėmimą prezidentūroje, o jos viena choristė – Urtė Smulskytė – net vedė ansamblių vakarą. „Pasirodėme tikrai šauniai. Dainuoti su kitais 8000 choristų yra nepakartojamas jausmas, ypač šventės debiutantams. Tad nenuostabu, kad vaikai grįžo su pačiais geriausiais įspūdžiais“, – sakė Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Kęstutis Stadalnykas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.