IMG_4864„Atžalyno“ gimnazijos savivalda antrą kartą surengė kalėdinį „Protų mūšį“. Jame buvo kviestos dalyvauti visų klasių komandos, kurias sudarytų vaikų ir tėvų atstovai.

Pamankštinti protus ir pasitikrinti žinias panoro net šešiolika komandų. Padrąsinti direktoriaus Gintaro Petrulio atžalyniečiai varžėsi trijuose etapuose.

Bene daugiausia galvas palaužyti jiems teko aiškinantis, kokius medžius per Kalėdas puošia indai. Pasirodo, jog Indijoje mums įprastas eglutes pakeičia bananų medžiai. Dar teko atsakyti, kaip italai atsikrato senų daiktų, tikėdamiesi turtingesnių naujųjų. Atsakymas labai paprastas – jie tiesiog išmeta senienas per langus. Ne daug kas žinojo ir kuo per visą dvidešimtąjį amžių išsiskyrė septynerios Kalėdos Anglijoje. Paaiškėjo, kad jos buvo baltos – tiesiog tik tiek kartų anglai per šimtą metų kalėdinę nuotaiką papildė sniegu.

Atkakli kova dėl nugalėtojų titulo virė iki paskutinės minutės. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad antrojo žaidimo nugalėtojais tapo „Daivukų“ komanda, tik tašku aplenkusi „Ne iš kelmo spirtus“ ir trečiojoje pozicijoje palikusią „A komandą“.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.