paveikslelis-50208-vbgLikus kiek daugiau nei valandai iki rungtynių tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir „Mažeikių“ pradžios mačas buvo nukeltas dėl galimai sutartos susitikimo baigties.

Tokį sprendimą LKL priėmė gavusi raštą iš Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos raštą bei turėdama vidinės informacijos apie nelegalius veiksmus.

„Bet kokia informacija ir įtarimai, jog mūsų čempionato rungtynės gali būti parduotos ar kitaip klastojamas jų rezultatas, yra tiriama ir mes jos tikrai nepraleisime pro akis.

Jeigu paaiškėtų, jog klubai yra įsivėlę į lažybas, lyga bus negailestinga ir jiems grės rimtos baudos ir diskvalifikacijos“, – „LKL.lt“ puslapiui teigė LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Lažybų kontorose dar ketvirtadienio rytą „Nevėžio“ galimybės laimėti buvo vertinamos 1,30-1,55 koeficientu, „Mažeikių“ – 2,30-3,04. Po pietų šis santykis apsivertė „Nevėžio“ nenaudai – jų galimybės laimėti buvo vertinamos vos 2,20, o dar vėliau – 2,71 koeficientu.

Apie 16.30 val. iš lažybų pasiūlų „Nevėžio“ ir „Mažeikių“ rungtynės buvo apskritai išimtos, netrukus apie jų nukėlimą pranešė ir LKL.

Šis įvykis LKL istorijoje – istorinis, kadangi pirmąsyk dėl įtarimo nešvariais žaidimo yra nukeliamos čempionato rungtynės.

Vėliau susidariusią situaciją pakomentavo ir pats klubas „Nevėžis“. Jie savo atvirame laiške atsiriboja nuo bet kokių galimų sutartų varžybų ir dalyvavimo lažybose bei atsiprašo visų savo gerbėjų. 

„Mes, Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubas, atsiribojame nuo bet kokių galimų sutartų varžybų bei lažybų dalyvavime apskritai, ir, be jokios abejonės, nuo to taip pat atsiribojame rungtynių su varžovu – Mažeikių „Mažeikiais“ – atveju.

Šiose rungtynėse mes troškome siekti tik pergalės. Tai mes trokštame padaryti išeidami į aikštelę bet kurių runtgynių metu, žaisdami prieš kiekvieną savo varžovą.

Mūsų klubas dar nėra įvykdęs nei pagrindinio šio sezono uždavinio – išlikti LKL – aukščiausioje šalies krepšinio lygoje. Kad tai pasiektume, mums dar reikia pergalių. Mums yra būtina laimėti prieš pagrindinį savo konkurentą – Mažeikių „Mažeikius“. Tam mes sunkiai dirbame, daug treniruojamės ir kovoje atiduodame save visu šimtu procentų. Įnirtingai dirbdami, mes nuosekliai siekiame savo tikslo – iškovoti kuo įmanoma daugiau pergalių.

Šiandien nuoširdžiai atsiprašome visų Kėdainių „Nevėžio“ ekipos fanų, kuriems buvo nelemta išvysti šių varžybų. Tikimės, kad į kitas rungtynes susirinks maksimalus jų skaičius, ir visi kartu, petys petin, mes iškovosime dar ne vieną gražią pergalę.

Esame minėję ir dar kartą pakartosime, kad pasisakome tik už sąžiningą, skaidrų ir teisingą sportą“.

 

About The Author

Related Posts

2 komentarai

 1. pikts

  reikia issamaus patikrinimo manau. Man irgi kazkas cia neaisku su tuo neveziu…

  Atsakyti
 2. marius

  Vėliau susidariusią situaciją pakomentavo ir pats klubas „Nevėžis“. Jie savo atvirame laiške atsiriboja nuo bet kokių galimų sutartų varžybų ir dalyvavo lažybose bei atsiprašo visų savo gerbėjų.

  Ismokyt pagaliau rasyti ir perskaityti savo tekstus dar karta!!!! koks dalyvavo, juk aiskiai parasyta, kad dalyvavimo, o ne dalyvavo! beraste muge

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.