Kandidatas į Kėdainių rajono merus Saulius Grinkevičius: „Mažiau pažadų, daugiau darbų“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybė įsikūrė 2015 m. prie rajono vairo stojus patyrusiam politikui ir sėkmingam verslininkui Sauliui Grinkevičiui (2015–2019 m. mero kadencija).

Ši verslo bendruomenė vienija gamybos, prekybos, pramonės ir įvairių paslaugų įmones. Narystė joje yra mokama.
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybė 2015 m. spalį buvo atidaryta VšĮ Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centre. Narystės veiklą koordinuoti ėmėsi VšĮ Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daina Balasevičienė.

Rajono vadovas S. Grinkevičius nuo pat pradžių palaikė iniciatyvą Kėdainiuose, kur įregistruota apie 1000 įvairias verslo formas vystančių įmonių, steigti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybę.

Atidarant atstovybę Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius atstovybei linkėjo kuo greičiau peraugti į filialą. („Kėdainių mugės“ archyvo nuotr., 2015 m.)

„Gaila, kad taip ilgai mūsų rajonas neturėjo tokios organizacijos, nors ir buvo bandymų steigti verslininkus vienijančią instituciją, tačiau iki šiol to nepavyko padaryti. Ši verslo savivaldos forma leis verslininkams lengviau spręsti jiems aktualias problemas, į diskusijas kviesti rajono vadovus, kitų organizacijų atstovus, taip pat oficialiai kalbėti, ką reikia daryti, kad Kėdainiuose ir toliau gerėtų verslo aplinka, kaip pritraukti investicijų ir sukurtų naujų darbo vietų. Džiugu, kad ši institucija buvo atidaryta ir jau vienija devynis narius. Linkiu, kad prisijungtų daugiau kaip trys dešimtys krašto verslininkų, tuomet atstovybė virstų filialu“, – Kėdainiuose duris atvėrus KPPAR atstovybei, sakė S. Grinkevičius.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis atidarant atstovybę džiaugėsi, kad atstovybių ratą papildė Kėdainiai: „Pramonės, prekybos ir amatų rūmai – efektyviai dirbanti, solidi ir patikima verslo savivaldos institucija, kompetentinga patarėja savivaldybėms ir regionų plėtros institucijoms. Kėdainiuose yra gilios verslo tradicijos ir daug sėkmingai dirbančių verslininkų“.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybė įsikūrė iš pradžių suvienijusi devynias rajono įmones: AB „Lifosa“ ir „Danisco Sugar Kėdainai“, UAB „Kėdainių LEZ“, „Daumantai LT“, UAB „Jurasta“, UAB „Bieltransa“, Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvą, MB „Kėdainių akmenukas“ ir verslininką Audrių Povilaitį. 

Po trejų metų Kėdainių atstovybė jau vienijo 46 Kėdainių rajono verslo įmones, kuriose tuo metu dirbo daugiau nei 2280 darbuotojų, ir buvo perorganizuota į atskirą juridinį vienetą – filialą. KPPAR Kėdainių atstovybei tapus atskiru filialu, jo nariams sudarytos sąlygos lengvesnei eksporto sertifikatų į trečiąsias pasaulio šalis išdavimo procedūrai.
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija tiek smulkiuosius, tiek stambiuosius verslininkus, tad vyksta pasidalijimas patirtimi, yra galimybė susirasti partnerių, dalyvauti verslo bendruomenės gyvenime, tobulėti.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Liberalų sąjūdžio Politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 25.

Titulinė nuotrauka: Atstovybės atidarymo proga Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas B. Žemaitis (antras iš kairės) sveikino Kėdainių rajono merą S. Grinkevičių, verslininką D. Petrauską ir verslininkų patarėją D. Balasevičienę. („Kėdainių mugės“ archyvo nuotr., 2015 m.)