„Nenorėjau eglutės išmesti tiesiog šiaip sau. Visa šeima džiaugėmės ja per šventes, o dabar noriu gražiai atsisveikinti“, – taip kalbėjo kėdainietis Jonas, vienas pirmųjų atsiliepęs į Kėdainių kultūros centro organizuotą akciją ir atvežęs nupuoštą eglutę. Vyras su šypsena visiems kraštiečiams linkėjo gerų ką tik prasidėjusių Naujųjų metų.

Ar jums irgi gaila atsisveikinti su namus puošusia ir šventinę nuotaiką skleidusia eglute? Kėdainių kultūros centro darbuotojai pasistengė, kad šis atsisveikinimas taptų ne liūdnu, o prasmingu ir nuotaikingu įvykiu, prie kurio prisidėti dar iki pat trečiadienio, sausio 10-osios, kviečiami visi kėdainiečiai.

Nupuoštas eglutes galima atgabenti prie Kultūros centro, kur jos dedamos į specialiu akcijos „Lik sveika, Kalėdų eglute“ plakatu paženklintą konteinerį.

Šeštadienį prie Kultūros centro vaikus ir suaugusiuosius pasitiko Nykštukas, kuris ne tik vaišino mažuosius kėdainiečius saldumynais, bet ir paaiškino, kad surinktos eglutės bus panaudotos namų šilumai kaip kuras. Taip skatinamas atsakingas elgesys, gamtos išteklių tausojimas.

Šios akcijos sumanytoja, direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Genovaitė Šiaučiūnienė, kuri ir įkūnijo linksmąjį Nykštuką, vaikus netrukus pakvietė į pagalbą – nupuošti Kultūros centro fojė spindinčią didelę Kalėdų eglę. Šventiniu laikotarpiu džiuginusi kultūros centre vykusių renginių lankytojus, eglutė savo misiją atliko. Na, o kad atsisveikinimas nebūtų vien pošventinį slogutį keliantis, prie žaisliukų nukabinimo prisidėjo daug vaikų ir tėvelių, kurie šypsodamiesi padėjo nuimti aukščiausiai kabančias puošmenas.

Kiek nedaug reikia, kad kiekvienas vaikas pasijustų svarbus ir reikalingas! Tokios mintys kilo žvelgiant į pradžioje nedrąsiai, o vėliau – su dideliu noru besidarbuojančius vaikus, kuriuos smagiais šūksniais skatino Nykštukas. Pasivaišinę Nykštuko dovanotais saldumynais, vaikai skubėjo į Kultūros centro salę žiūrėti nuotaikingo animacinio filmo.

O jei žaliųjų atliekų konteineriai nuo jūsų namų toli – dar šį sekmadienį ir pirmosiomis kitos savaitės dienomis skubėkite prie Kultūros centro, kur stovi atsisveikinimui su Kalėdų eglutėmis skirtas konteineris.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.