Kėdainių rajono savivaldybės  administracijos direktorius Arūnas Kacevičius pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios. Jo pradžia Kėdainiuose – spalio 13 dieną.

Kaip jau anksčiau pranešė bendrovė „Panevėžio energija“, nuo 2022 m. spalio 1 d. nustatyta ir vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 11,13 ct/kWh (be PVM).

Šilumos kaina, palyginus su galiojančia rugsėjo mėnesį, didėja 15,6 proc. arba 1,5 cento už kilovatvalandę. Gyventojams šiluma kainuos 12,13 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 13,47 ct/kWh (su 21 proc. PVM). Perskaičiavus šilumos kainą, šiluma brangsta dėl padidėjusių kuro ir dėl superkamos šilumos kainų.

 AB „Panevėžio energija“ gamina ir tiekia šilumą Panevėžio, Kėdainių, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Zarasų miestų ir rajonų gyventojams ir įmonėms. Tiekiamos šilumos kaina visame aptarnaujamame regione yra vienoda.

Pagal nustatytą AB „Panevėžio energija“ šilumos kainą perskaičiuojamos karšto vandens kainos.  Nuo 2022 m. spalio 1 d. gyventojams karštas vanduo kainuos 8,94 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.