Vos prieš mėnesį keletas Kėdainių rajono tarybos narių pasipriešino idėjai kuo skubiau remontuoti mieste esančią apverktinos būklės Kauno gatvę. Tačiau šiandien šios gatvės gyventojai Tarybos nariams Viktorui Muntianui bei Dariui Petrauskui siunčia vien priekaištus, mat praėjusią savaitę Kėdainius užklupusios didžiulės liūtys šalia gyvenamųjų namų išplovė šaligatvį bei padidino galimybę atsirasti smegduobei
.

Didžiulė grėsmė

Prie vieno Kauno gatvės gyventojo namų dėl gausaus lietaus ir apgailėtinos būklės šaligatvio nuslinko šlaitas.

Praėjusią savaitę per Kėdainius praslinkę smarkios liūtys labai išgąsdino keletą Kauno gatvės gyventojų. Nedaug trūksta, kad palijus stipresniam lietui, ties vieno gyventojo sklypo tvora ant šaligatvio atsivertų smegduobė.
Mat stipriai lyjant, vandens srautas rado vietą nutekėti – tam pasitarnavo įdubęs, nutrupėjusiais pakraščiais šaligatvis, esantis ties vienu Kauno gatvės gyventojo namu. Čia lietus išplovė šaligatvį, susidarė nuošliauža. Miesto seniūnijos darbuotojai ir pats namo gyventojas nuošliaužos vietoje žvyrą pylė jau kelis kartus, tačiau ji toliau slenka į Nevėžio pusę. Baiminamasi, kad dar labiau palijus lietui, paplautoje vietoje gali atsiverti smegduobė.

„Net sunku suvokti, kaip taip neatsakingai gali elgtis politikai“, – Tarybos nariams D. Petrauskui ir V. Muntianui žinutę siuntė vienas Kauno gatvės gyventojas.

Rekonstrukcijai nepritarė

Birželio mėnesį vykusiame Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje meras Saulius Grinkevičius Tarybos nariams pasiūlė pagaliau atkreipti dėmesį į apverktinos būklės Kauno gatvės šaligatvius ir iš rajono biudžeto skirti lėšas jų rekonstrukcijai.

Tačiau Tarybos nariai V. Muntianas bei D. Petrauskas tokiam pasiūlymui kategoriškai nepritarė, pabrėždami, kad šio kelio rekonstrukcijai lėšas reikėtų gauti iš Europos Sąjungos fondų.

„Tų šaligatvių, kuriuos reikėtų modernizuoti, Kėdainių mieste yra daug daugiau. Manau, kad reikėtų sulaukti Europos Sąjungos skiriamų tikslinių lėšų ir tik tuomet tuos šaligatvius tvarkyti“, – tuomet teigė V. Muntianas.
Tokios pat nuomonės laikėsi ir Tarybos narys D. Petrauskas.

„Mes galime laukti dar dvidešimt metų, tačiau nuo to situacija nepasikeis – žmonės ir toliau vaikščios baisiais Kauno gatvės šaligatviais. Tikrai norėčiau, kad situacija pasikeistų, ir kaip įmanoma greičiau“, – atsakydamas Kauno gatvės rekonstrukcijai nepritarusiems Tarybos nariams teigė Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius.

Panašios naujienos

2 Responses

  1. Kėdainiškė

    Savaitgali ėjau su vaikais į kapines tuo šaligatviu kažkas baisaus ,galima kojas išsisukti ir nugarmėti stačiu krantu į nevėžį!

    Atsakyti
  2. joooo

    Patys lobsta, o savivaldybes lesu neduoda. Laukia eurosojuzo pagalbos, kad galetu plauti pinigus. Sistema veikia visoje lietuvoje.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.