reidasAnkstyvą ketvirtadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai Kėdainių rajone, kelyje A8, ties Truskavos gyvenviete stabdė transporto priemones, tikrino vairuotojų blaivumą, jų dokumentus, transporto priemones ir kt.

Pareigūnai patikrino 110 lengvųjų automobilių ir 114 krovininių transporto priemonių bei juose važiavusius asmenis. Nustatyti tik du Kelių eismo taisyklių pažeidimai, 2 vairuotojai neturėjo transporto priemonės draudimo poliso.

Policijos pareigūnai primena, kad dėl alkoholio poveikio sulėtėja žmogaus reakcija ir refleksai, todėl jis daug lėčiau reaguoja į kliūtį kelyje, nebegali priimti tinkamų sprendimų. Net ir nuo nedidelio alkoholio kiekio pablogėja vairavimo įgūdžiai, tad vairuotojai prašomi nerizikuoti savo ir kitų žmonių gyvybėmis.

Kauno apskrities policija dar kartą įspėja vairuotojus nesėsti už automobilio vairo esant neblaiviems. Taip pat prašome neleisti vairuoti transporto priemonių asmenims, kurie yra neblaivūs. Pastebėję, kad transporto priemones vairuoja neblaivūs asmenys, visuomet apie tai informuokite policiją, bendruoju pagalbos telefonu 112.

reidas 3 reidas 2

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.