Policininkų reidas prie vandens telkinių.

Policininkų reidas prie vandens telkinių.

Siekiant užtikrinti viešąją tvarką ir žmonių saugumą prie vandens telkinių bei paplūdimiuose, kur poilsiautojai dažnai vartoja alkoholinius gėrimus ar girti pasirodo viešoje vietoje, taip pat neleistinose vietose stato transporto  priemones bei šiukšlina Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su bendruomenės pareigūnais bei policijos rėmėjais surengė prevencinę priemonę – patruliavimą prie vandens telkinių.

Reido metu lankytasi Pelėdnagiuose, prie maudymosi vietos, kur užfiksuoti automobiliai, kurių vairuotojai pažeidė Kelių eismo taisykles – automobiliai stovėjo ženklo „Sustoti draudžiama“ zonoje.

Tikrintos maudymosi vietos, esančios Josvainiuose, Angiriuose, Langakiuose, Akademijoje, Kampuose, Juodkiškyje. Ten pažeidimų nenustatyta. Taip pat apsilankyta maudymosi vietose, esančiose Kėdainių mieste – Biliūno gatvėje, Kėdainių karjere, Justinavos soduose.

Kėdainiuose, Skongalio–Sodų gatvių gale, pastatytas ženklas, draudžiantis maudytis. Tai pavojinga vieta, kur skęsta daug žmonių. Pareigūnai ten sutiko jau išsimaudžiusius jaunuolius. Jie buvo perspėti, kad kitą kartą, pažeidus ženklą, jiems bus taikytos poveikio priemonės.

Fiksavimas

Rasta ir tokių „dovanėlių“…

Vilainiuose, prie Nevėžio upės, buvo pastebėti du nepilnamečiai, kurie su savimi turėjo po pakelį cigarečių su Rusijos Federacijos banderolėmis. Jiems bus taikytos poveikio priemonės.

Visose maudymosi vietose pareigūnai bendravo su žmonėmis, kalbėjo apie saugumą. Kelete vietų pareigūnai pastebėjo, kad prie vandens telkinių palikta daug šiukšlių. Todėl ši informacija bus perduota seniūnijoms.

Reido metu bendruomenės pareigūnai, vykdydami nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją dėl neleistino priešingo visuomenės interesams elgesio, protokolų nerašė, asmenis įspėjo žodžiu. Poilsiautojams primintos saugaus elgesio viešojoje vietoje taisyklės ir palinkėta gero poilsio.

Pareigūnai tikisi, kad ir toliau poilsiaudami nepažeidinėsite viešosios tvarkos, poilsiu mėgausitės patys ir netrukdysite tai daryti kitiems.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.