Pajieslys 3Pajieslio daugiafunkciame centre, įsikūrusiame Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos Pajieslio pradinio ugdymo skyriuje, rugsėjo 16-ąją bendruomenės centro pirmininkės Irenos Milerienės kvietimu lankėsi bendruomenės pareigūnės Aušra Mickevičienė ir Aušra Pupkutė.

Pajieslio bendruomenė dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“, tad pareigūnės susitiko su ikimokyklinukais ir pradinukais, kad primintų jiems saugumo kelyje reikalavimus.

Pareigūnės vaikams papasakojo apie policijos pareigūnų darbą, prašė saugiai elgtis gatvėje, mokykloje, namuose. Mažieji susidomėję žiūrėjo Amsio patarimų filmuką, atidžiausiems atiteko dovanėlės – žaismingi atšvaitai. Akcentuota jų svarba ir dėvėjimo reikalavimai. Vėliau vaikučiai dalyvavo mini viktorinoje, po jos visiems dovanų įteiktos spalvingos atvirutės su saugumo patarimais.

„Labai gerai nuteikė puikios vaikų emocijos, šypsenos, drąsūs klausimai ir išmintingi bei teisingi, kartais gudrūs atsakymai į mūsų klausimus“, – šypsosi pareigūnės. Net patys mažiausieji šauniai atsakinėjo į klausimus apie saugumą, pasakojo savo istorijas.

„Mūsų mašina pypsi, jei neužsisegi diržo“. „O mūsų iš viso neužsikuria, jei neužsisegi“, – drąsiai pasakojo vaikai. Pajieslys 1

„Matote, net automobiliai rūpinasi žmonių saugumu“, – sakė pareigūnės. Paklausus, kas vadovauja visai Lietuvos policijai, nuskambėjo atsakymas „generolas“, o mažasis išminčius drąsiai kėlė ranką: „Žinau, šuo!“.

Pasitempti turėjo ir suaugusieji – vaikus labai nudžiugino, kad ir jiems buvo skirtos užduotys – pasakyti, ką reiškia rodomi kelio ženklai. Užduotį atlikti turėjo net į svečius užsukęs Krakių M. Katkaus gimnazijos direktorius Alanas Magyla!

Ir vaikams, ir pedagogams, ir pareigūnams tai buvo linksma, žaisminga ir įdomi valandėlė, kurios metu dar kartą prisimintos saugumo taisyklės.

Panašios naujienos