Kėdainių rajono policijos komisariato autoūkis pasipildė dviem naujais „VW Transporter“ autobusiukais, kurie jau pradėjo darbą Kėdainių rajono gatvėse. Naujosios transporto priemonės yra erdvios, šiuolaikiškos ir pritaikytos policijos reagavimui į gyventojų iškvietimus.

„Šie automobiliai yra šių metų gamybos, yra kompaktiški, patogūs. Tai labai reikalingos transporto priemonės, nes dalis mūsų turimų automobilių jau yra seni. Tačiau su naujausiais automobiliais pareigūnams į įvykio vietą bus galima nuvykti žymiai greičiau“, – sakė Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina.

Naujuosius automobilius apžiūrėjo Kėdainių rajono savivaldybės vicemerė Olga Urbonienė, administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis, policijos komisariato pareigūnai.
„VW Transporter“ automobiliai yra keturiais varomaisiais ratais, automatinėmis greičio dėžėmis. Siekiama, kad pareigūnas kuo daugiau dėmesio skirtų vairavimui ir darbui, o nesiblaškytų perjunginėdamas bėgius.

Naujieji „VW Transporter“ pritaikyti mobiliai darbo vietai. Už vairuotojo sėdynės įmontuotas nedidelis staliukas. Čia galėtų vykti nukentėjusių ir liudytojų apklausa įvykio vietoje, o pareigūnas nesunkiai susirašytų duodamus parodymus. Automobilio gale įrengtos dvi vietos sulaikytiesiems vežti į areštinę. Automobilyje stacionariai įmontuotos trys kameros, kurios fiksuos vaizdą iš priekio, galo ir viduje.

Automobilis pasižymi ir nauju dizainu – senuose automobiliuose sirenos sumontuotos ant stogo, ganėtinai atsikišusios, nuo kurių jausdavosi ganėtinai stiprus pasipriešinimas važiuojant. Naujuose automobiliuose sirena įmontuota tarsi į paties automobilio stogą be jokio atsikišimo ir matoma iš visų pusių. Be to, kiek skirsis ir automobilių skiriamųjų juostų dizainas.

Naujieji automobiliai pakeis kelis senuosius automobilius, kurie bus nurašyti. Praėjusiais metais Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo naujus „Skoda Yeti“ automobilius.
Per mėnesį tokias transporto priemones (iš viso 114) gaus visų šalies policijos komisariatų pareigūnai.

[tribulant_slideshow gallery_id=“359″]

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.