Vakar, vėlai vakare, „Kėdainių mugė“ rašė, kad Kėdainiuose, Radvilų g. dėl galimai užminuoto automobilio buvo įvestas planas „Skydas“.

Atvykę policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai sprogmens nerado. Policija aiškinasi, kas siuntė grasinimus susprogdinti gatvėje stovėjusį automobilį, kuriuo į Kėdainius buvo atvykęs LR Seimo narys Tomas Tomilinas.

Automobilis priklauso Seimo nariui

Daugiau duomenų apie šį įvykį suteikė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

,,Gegužės 22 d. 17 val. 32 min. buvo gautas pranešimas, kad asmuo socialinio tinklo paskyroje parašė žinutę, jog užminavo Lietuvos Respublikos Seimo nario T. Tomilino (g. 1983 m.) transporto priemonę.

Antiteroristinių operacijų rinktinės ,,Aras“ pareigūnams patikrinus automobilį „Dacia Duster“, kuriuo naudojasi Seimo narys, sprogmenų nerasta. Surinkta medžiaga pagal LR Baudžiamojo kodekso 285 str. 1 d. (Melagingas pranešimas apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę).

Už šią nusikalstamą veiką numatyta baudžiamoji atsakomybė, asmuo baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų“, – rašoma policijos atstovės atsiųstame pranešime.

Kad kas nors būtų sulaikytas dėl melagingo pranešimo, duomenų kol kas nėra.

,,Kėdainių mugės“ duomenimis, Seimo narys T. Tomilinas į Kėdainius buvo atvykęs dalyvauti kandidatų į Europos Parlamentą debatuose.

,,Kėdainių mugės“ ir Vilniaus apskr. VPK inf.

Viršelis: (Beno Grinevičiaus ir T. Tomilino feisbuko nuotr.)