Šį vakarą Kėdainiuose, Radvilų gatvėje ties 20 numeriu paženklinti pastatu, kuriame įsikūręs Krašto apsaugos savanorių pajėgų bei karo prievolės ir komplektavimo tarnybos padaliniai, nerimą keliantis sujudimas – dėl galimai užminuoto automobilio suvažiavo visos specialiosios tarnybos, užtverta gatvė, laukiama išminuotojų.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus vyresnysis specialistas Dalius Vaškelis, 21.24 val. iš Bendrojo pagalbos centro gautas pranešimas, kad minėtu adresu galimai yra užminuotas automobilis, atvykę policijos pareigūnai paskelbė planą „Skydas“.

Į įvykio vietą taip pat yra atvykę medikų ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, kurie budi įvykio vietoje, jei būtų reikalinga kokia pagalba.

Šiuo  metu aptverta teritorija, stebima, kad į ją nepatektų nei automobiliai, nei smalsuoliai praeiviai.

Iškviesti išminuotojai, kurie atvykę apžiūrės įtartiną radinį ir įvertins, kokia grėsmė iškilusi. Jei paaiškės, kad tai išties yra sprogmuo, greičiausiai, jis bus išvežtas neutralizuoti į karinį poligoną, nes sunaikinti jo vietoje nėra galimybių, šalia yra nemažai pastatų.

Gavę naujos informacijos, straipsnį papildysime.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

I. Bakšensko ir B. Grinevičiaus  nuotr.