Gegužės 18 d., ketvirtadienį, 17 val. kėdainiečiai kviečiami į bibliotekos kiemelį Nevėžio pakrantėje, kuriame skambės eilės.

Svečiuosis poetai Liutauras Degėsys, Vytautas Kaziela, Lina Buividavičiūtė, Giedrius Alkauskas, Dainius Dirgėla bei aktorė Olita Dautartaitė.

Gegužės 14 dieną Lietuvoje startavo 59-asis tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“. Tai dvi eilėraščiais gyvos savaitės, galimybė susipažinti su išsamia šiuolaikinės lietuvių ir pasaulio poezijos panorama.

Įdomioje ir jaunatviškoje festivalio programoje laukia gyvi susitikimai su įvairių kartų poetais, skaitymai, pokalbiai apie literatūrą, poezijos ir muzikos vakarai, literatūros pamokos, sakralinės poezijos valandos, ekskursijos, parodos… Plačiau apie festivalį ir jo programą: https://rasytojai.lt/tarptautinio-poezijos-festivalio…/

Festivalis neaplenkia ir Kėdainių. „Jei lietus vis tik nuspręs įsiterpti į „Poezijos pavasario” programą, persikelsime į bibliotekos erdves po stogu”, – skelbia renginio Kėdainiuose organizatoriai.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama viešinimo tikslu.