Vasario 22-ąją baigėsi savaitę trukusios mokinių žiemos atostogos, vis dar neatnešusios jokių pokyčių ugdymo procese. Nors sergamumas koronavirusu šalyje ir mūsų rajone sparčiai mažėja, tačiau mokiniai toliau mokosi, o mokytojai dirba nuotoliniu būdu.

Pasak savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo Juliaus Lukoševičiaus, visai švietimo sistemai toliau tenka didžiulis bendras iššūkis – užtikrinti nuotolinį ugdymą ir tuo pat metu rengtis pamažu grįžti į mokyklas.

„Tikrai niekas negali numatyti tikslių grįžimo į ugdymo įstaigas datų, todėl tam turime ruoštis iš anksto, kad mokiniams, pedagogams ir kitiems darbuotojams būtų užtikrintos saugios darbo ir mokymosi sąlygos“, – sakė J. Lukoševičius.

Po žiemos atostogų į Kėdainių rajono mokyklas sugrįžo tik tie mokiniai, kurie turi sunkumų – neturi tam tinkamos įrangos arba sąlygų, mokytis namuose.

Vasario 10 dienos duomenimis, tokių moksleivių mūsų rajone yra 152. Jie mokosi visose krašto bendrojo ugdymo mokyklose – 22 pagal pradinio ugdymo programą, 128 – pagal pagrindinio ugdymo programą, 2 – pagal vidurinio ugdymo programą.

Tikimasi, kad pagreitį įgaunantis pedagogų ir kitų švietimo įstaigų darbuotojų skiepijimas leis operatyviau bei sklandžiau visiems sugrįžti į mokyklas.

(Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.