Spartakiados organizatorius I. Kvilys (dešinėje) su nugalėtojais.

Spartakiados organizatorius I. Kvilys (dešinėje) su nugalėtojais.

Visą, permainingais orais pasižymėjusį šeštadienį Vikaičiuose (Gudžiūnų sen.) vyko sporto šventė. Prieš trejus metus startavusi kaip kaimo sporto varžybos, dabar jos išaugo į spartakiadą.

Joje varžėsi ne tik aplinkinių kaimų jaunimas: sulaukta svečių ir iš kaimyninių rajonų, be to, savo sportinius sugebėjimus demonstravo ir Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariai.

“Spartakiada pas mus, Vikaičiuose, vyksta jau antrus metus. Dalyviai varžėsi krepšinio, tinklinio, futbolo rungtyse, dar buvo individualios rungtys, tokios kaip tripūdės kilnojimas, rankų lenkimas, tritaškių ir baudų metimas. Vyko ir virvės traukimas, šaškių, smiginio turnyrai. Žodžiu, veiklos užteko visai dienai”, – sakė Irvinas Kvilys, spartakiados organizatorius ir aktyvus Vikaičių benduomenės narys.

Į šventę susirinko per 100 dalyvių: atvyko ne tik Kėdainių rajono gyventojų, bet ir svečių iš Radviliškio, Panevėžio rajonų.

Šiais metais šventė organizuo takiek vėliau, mat jaunimas gyvena kaimiškosiose vietovėse, tad dažnas jų užsiima žemės ūkio darbais.

Krepšinio varžybose dalyvavęs rajono tarybos narys Virmantas Pikelis džiaugėsi ne tik iniciatyviais bendruomenės nariais, bet ir pačiais Vikaičių kaimo gyventojais, kurie saugo ir prižiūri prieš keletą metų įrengtą futbolo maniežą. “Smagu, kad bendruomenė aktyvi, kad atsiranda lyderių, telkiančių vietinius gyventojus. Džiugina ir tai, kad, žinant Kėdainiuose esančių sporto aikštynų būklę, čia, Vikaičiuose, siauresnei bendruomenei priklausantis maniežas yra neišlaužytas, tvarkingas. Akivaizdu, kad žmonės moka naudotis ir džiaugtis tuo, ką turi”, – kalbėjo pašnekovas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.