„Kėdainių mugė” gavo antrą to paties kėdainiečio skundą su nuotraukomis dėl, jo teigimu, netikslių Kėdainių miesto autobusų tvarkaraščių. Žmogus priekaištauja, kad UAB „Kėdbusas”, kaip buvo žadėjęs, problemos neišsprendė. Ar tikrai?

„Siūlau nutraukti raštiškus vienas kito menkinimus, susėsti prie stalo ir spręsti problemas kartu. Nė vienam kėdainiečiui UAB ,,Kėdbusas” direktoriaus kabineto durys neuždarytos”, – sako UAB „Kėdbusas” L. e. p. direktorius Regimantas Valiauskas.

R. Valiauskas. („K. m.” archyvo nuotr.)

Publikuojame išsamų UAB „Kėdbuso” direktoriaus atsakymą į skundą:

 1. Visi internete grafikai buvo sutikrinti ir paskelbti teisingai ir laiku.
 2. Kaip matome atsiųstose nuotraukose, maršrutas yra ,,Profesinio rengimo centras-Autobusų stotis”, o ,,Respublikos” stotelė priklauso kitam maršrutui – ,,Autobusų stotis – Profesinio rengimo centras”, tai – visai skirtingi maršruto laikai.
 3. Pati programos sistema kol kas neleidžia susieti šių maršrutų.
 4. Nurodytu laiku – 19.42 val. – autobusas važiavo ir net nevėlavo. Tai patvirtina fiskalinė vairuotojo ataskaita.
 5. 20.02 val. reisas yra į Daškonis. Šis reisas nuo lapkričio 3 d. buvo panaikintas (apie tai paskelbta www.kedbusas.lt naujienose).
 6. Visi tvarkaraščiai autobusų stotelėse, pagal reglamentą, yra keičiami per 3 darbo dienas. Kadangi lapkričio 1-2 d. buvo šventinės dienos, lapkričio 4-5 d. – poilsio dienos, tvarkaraščiai buvo pakeisti lapkričio 6 d.
 7. Pirmieji autobusų maršrutų žemėlapiai yra iškabinti: ,,Geležinkelio stoties”, ,,Profesinio rengimo centro”,
  ,,Ligoninės”, ,,Vilainių kryžkelės” (miesto kryptis), ,,Jaunatvės” ir ,,Respublikos” stotelėse. Pavėlavome tik keletą dienų dėl leidimų derinimo.
 8. Pagrindinėje J. Basanavičiaus gatvėje esančiose stotelėse žemėlapiai bus iškabinti, gavus UAB ,,JcDecaux
  Lietuva” leidimą. J. Basanavičiaus gatvėje stotelių paviljonai priklauso Lietuvos Respublikos susisiekimo
  ministerijos kelių direkcijai, o patys paviljonai – UAB ,,JcDecaux Lietuva”.
 9. Per 68 mano, kaip UAB „Kėdbusas” direktoriaus, darbo dienas net 12 kartų buvo keisti maršrutai. Tai buvo daroma dėl mokslo metų pradžios, moksleivių rudens atostogų, Šėtos g. pervažos uždarymo remontui, Tilto g.
  tilto apsaugų sugadinimo ir kitais, ne nuo mūsų priklausiusiais, veiksniais.
 10. 2023 m. per 9 mėnesius UAB ,,Kėdbusas” pervežė 174 481 keleivių daugiau nei
  per tą patį laiką 2022 m. Tai rodo gyventojų ir UAB ,,Kėdbuso” keleivių pasitikėjimą įmone. O nesusipratimų ir, galbūt, mažų klaidų neišvengsime, nes dirbame.

Šiuo metu galvojame apie tai, kad važiuotų autobusai ir vežtų keleivius, o reklamos ateis su laiku, kai keisis autobusai i naujesnius. O įmontuoti švieslentę į seną autobusą ir susieti jį su stotele, reikalinga apie 4-5 tūkst. Eur vienam autobusui.


L .e. p. direktoriaus Regimantas Valiauskas