Rajono žiniasklaida, savivaldybė ir UAB „Kėdbusas” elektroniniu paštu gavo pasipiktinusio kėdainiečio (pavardė redakcijai žinoma) laišką dėl paskelbto klaidinančio autobusų tvarkaraščio. „Kėdbuso” vadovo teigimu, klaidos tvarkaraščiuose per šią savaitę bus ištaisytos.

„Ar Jūs galite nors kartą normaliai sutvarkyti miesto autobusų maršrutų tvarkaraščius?, – rašoma atsiųstame laiške. – Mūsų miestiečių pinigus tratinat milijonais per metus, o naudos jokios. Negali neišėjęs iš namų ir nenuėjęs iki stotelės sužinoti maršruto laiko. Jūsų sukurtoje neva patogioje svetainėje kedbusas.lt pasirinkus išvykimą iš Respublikos g. iki miesto centro rodo kad 2 val į priekį jokių autobusų nėra. Netiesa. Gal Jūs nuvažiuokite į Kauną pasižiūrėti, kaip tvarkomasi su miesto viešuoju transportu. Jei neišgalite modernių švieslenčių stotelėse, tai bent paruoškite žemėlapius su miesto maršruto schemomis ir autobusų laikais. Stotelės paviljonus turi, nesunku būtų tai padaryti ir juos pakabinti po stiklu. Milijonų nekainuoja. O nauda didžiulė. Miestas būtų į miestą panašus, o ne į kaimą.”

UAB „Kėdbusas”

UAB „Kėdbusas” l. e. p. direktorius Regimantas Valiauskas „Kėdainių mugei” teigė, pats peržiūrėjęs tvarkaraščius ir davęs nurodymą per penkias dienas klaidas ištaisyti.

„Per šią savaitę turi būti suinventorizuotos visos stotelės ir tvarkaraščiai. Tam duotos 5 dienos. Atsakingiems darbuotojams nurodyta visas stoteles ir tvarkaraščius patikrinti. Iki šio penktadienio viskas turi būti sutvarkyta”, – teigia R. Valiauskas.

Pasak direktoriaus, šią savaitę pasibaigus geležinkelio pervažos Šėtos gatvėje remontui, liausis ir autobusų vėlavimai. „Kitą savaitę pradėsime vėl važiuoti įprastais maršrutais, sumažės kamščiai ir pagrindinėje miesto gatvėje”, – „Kėdainių mugei” pirmadienį sakė UAB „Kėdbusas” l. e. p direktorius R. Valiauskas.

Viršelio nuotr. – „K. m.” archyvo (fotografas Algimantas Barzdžius)