Pirmadienio rytą, nuo pat 7 valandos ryto iš Kauno atvykę policijos pareigūnai tris valandas vykdė policinę priemonę, kurios metu buvo pasirinktinai stabdomi automobiliai bei dviratininkai. Pareigūnai eismo dalyvius tikrino dvejose vietose – Paobelyje bei J. Basanavičiaus gatvėje ties „Lytagros“ prekybos centru.

Vyriausiasis patrulis Viktoras Kolešovas tvirtino, kad tokios netikėtos akcijos yra puiki prevencinė priemonė automobilių bei dviračių vairuotojams.

„Šią priemonę šiandien vykdė du policijos ekipažai, atvykę iš Kauno. Prieš tai kelias valandas stovėjome Paobelio gyvenvietėje, vėliau persikėlėme į pagrindinę Kėdainių J. Basanavičiaus gatvę. Paobelėje buvo užfiksuotas vienas neblaivus dviratininkas, Kėdainiuose, pagrindinėje gatvėje buvo taip pat fiksuoti pažeidimai: vairuotojai neturėjo draudimo, buvo neužsisegę saugos diržų“, – pasakojo reidą vykdęs vyriausiasis patrulis Viktoras Kolešovas. Šio reido metu buvo siekiama išsiaiškinti grubius pažeidimus (neblaivius vairuotojus, taip pat važiuojančius be teisių). Jei papuldavo smulkesni pažeidėjai, buvo fiksuojami ir jie.

Pasak pareigūno, tokios akcijos yra naudingos tuo, kad yra netikėtos, vairuotojai iš anksto nežino, kur policininkai gali stovėti. „Taigi, tai kartu ir prevencinė priemonė, kad vairuotojas važiuotų tvarkingu automobiliu, blaivus, laikytųsi kelių eismo taisyklių“, – pabrėžė jis ir pridūrė, kad apibendrintai vertinant šio reido rezultatus, galima džiaugtis, kad kėdainiečiai vairuotojai yra gana drausmingi.

Pasak pareigūno, į vairuotojus bei jų vairavimą yra nuolat kreipiamas dėmesys. Tam tikromis dienomis yra vykdomi reidai siekiant išsiaiškinti neblaivius vairuotojus, taip pat vykdoma chuliganiško vairavimo kontrolė, taip pat ir saugos diržų kontrolė. Nuolat ant padidinamojo pareigūnų stiklo yra ir pėstieji, mat tamsiuoju paros metu įvyksta nemažai nelaimių, kurių metu nukenčia pėščiomis vaikščiojantys žmonės. V. Kolešovas pataria vairuotojus būti budrius ne tik kelyje, bet ir pradedant važiuoti.

Iš viso reidą vykdė du policijos ekipažai.

„Vairuotojai turėtų būti atidesni, kad nevažiuotų su apšerkšnijusiais automobilio langais, liaudiškai kalbant, kaip tanke, pro skylutę žiūrėdami. Svarbu, kad atėjus žiemai vairuotojai būtų tam tinkamai pasirengę“, – sakė vyriausiasis patrulis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.