Antradienio popietę Kėdainių rajone, Dotnu­vos geležinkelio stoties pervažoje, susidūrė geležinkeliečių ūkinė kelio mašina, važiavusi at­likti geležinkelio remonto darbų, ir autobusiukas „Ford Tranzit“, kurio stipriai sužalotas vairuotojas gydomas ligoninėje.

Po nelaimės 62-ejų metų vairuotojas išvaduotas iš automobilio ir perduotas medikams.

Eismo įvykyje nukentėjo Panevėžio rajono gyventojas, kuris autoparduotuve – „Ford Tranzitu“, po kaimus vežiojo prekes.

Šiuo metu jis gydomas Panevėžyje.

Išvadavo vairuotoją

Pranešimą apie avariją Dotnuvos geležinkelio stotyje Bendrasis pagalbos centras skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gavo 13.49 val. Mikroautobusas „Ford Transit“ buvo susidūręs su geležinkelio priežiūros motovežiu. Į įvykio vietą suskubėjo visos specialiosios tarnybos.

Gelbėjimo darbuose dalyvavo pora Kėdainių rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažų ir Dotnuvos komandos ugniagesiai gelbėtojai.

Autobusiuko viduje rastas prispaustas vairuotojas. Ugniagesiai hidraulinėmis žirklėmis ir plėstuvais išlaisvino be sąmonės buvusį vairuotoją, jam uždėtas kaklo įtvaras, nukentėjusysis perduotas medikams.

Po susidūrimo automobilis buvo užtvėręs dvejus geležinkelio bėgius, todėl buksyravimo lynu jis patrauktas.

Staigiai stabdė

Po nelaimės gausus būrys bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojų tvarkė bėgius.

Šios bendrovės ryšių su visuomene vadovas Tomas Digaitis „Kėdainių mugei“ sakė, kad geležinkelio ūkinės kelio mašinos mašinistas, pastebėjęs link bėgių artėjantį automobilį, panaudojo garsinį signalą ir staigųjį stabdymą, tačiau susidūrimo išvengti nepavyko.

„Mūsų specialistai informavo, kad, preliminaria informacija, pervažoje veikė šviesoforas ir degė raudoni žibintai. Incidento metu ūkinė kelio mašina nuriedėjo nuo bėgių, tad reikėjo pasirūpinti jos užkėlimu ant bėgių. Atliekamas nuodugnus mašinos ir infrastruktūros tyrimas. Pažeidimai bėgiams ar šiai transporto priemonei minimalūs, o eismas taip pat buvo sutrikdytas nežymiai“, – kalbėjo T. Digaitis.

Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Panašios naujienos